Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudtommal nincs oka rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtommal nincs oka rám haragudni, miért kerül el az utóbbi időben egy ffi kollégám (elvileg jóban vagyunk)? (folyt.)

Figyelt kérdés

Független ő is, én is. Nekem egy kicsit bejön, de nem hiszem hogy tudja.

Másokkal továbbra is laza, közvetlen (ahogy látom), de velem mintha tartaná a távolságot.


márc. 14. 20:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10-es

Abszolút elfogadom ezt is. Nem probléma ha ez a helyzet (hogy részéről semmi vonzódás nincs), átrendezem magamban a dolgokat, és csak sima kollégaként kezelem. Felesleges valószínűleg továbbiakon gondolkodnom vele kapcsolatban, meddő dolog (mert ezt beszédtémába semmiképp nem lehetséges behozni, hogy egyértelmű legyen ez vagy az), így inkább úgy veszem enélkül is, hogy rám is ugyanolyan kollégaként tekint, mint a többi hölgyre nálunk.

márc. 14. 21:18
 12/23 anonim ***** válasza:

Sajna nem vagyunk gondolatolvasók, de mondok két opciót:

a) Nem tudja, hogy kötődsz hozzá, te viszont nagyon ezt várnád, s van egy szorongásos személyiséged amelyik minden általad negatívnak vélt jelet felnagyít.

b) Tudja, de nem akar tőled semmit, ezért kezdte el tartani a két lépés távolságot.

márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Dóri, te vagy a kérdező?
márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13

nem, nem Dóri vagyok :D

márc. 15. 12:56
 15/23 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez, egyik nap jön jópofizni, keresi a társaságom. Másiknap le se sz*r sőt kerül.

Már én is bemesélek magamnak mindent, hogy fél, hogy kibeszélem ha elmondja, inkább titokban ábrándozik rólam, vagy lehet nem is tetszem. De tök más velem mint a többi kolléga, ezért én is befeszülök a közelében. Ha épp jó kedve van nagyon jó köztünk a légkör, utána jön az elhidegülés. Nem értem mitvárnak ilyenkor a pasik...vagy legalább megbeszélnénk, hogy figyelj, tetszel de nem akarok munkahelyről párt és ennyi csak szerettem volna hogy tudd. De bennem van az is ha tudná, hogy bízhat bennem és helyén tudnám kezelni akkor lehet már rég összejöttünk volna. Csak hát egyikőnk se mond semmit, engem különösen felzaklat ez sajnos


27/L

márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15-ös


Hát elég hasonló a helyzet nálam is...

Van, hogy laza és közvetlen, baráti velem, de aztán meg nem is szól nagyon hozzám legközelebb, sőt, van amikor mintha tudatosan kerülne, figyelmen kívül hagyna, távolságot akarna tartani...

Lehet hogy érzi azért rajtam, hogy nem egészen közömbös nekem, és kínos ez neki? Pedig esküszöm én is, semmi hétköznapiatlan nem csinálok, ami zaklató lehetne ilyen téren.

márc. 22. 19:19
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet kíváncsi, hogy te is érdeklődsz-e iránta. Menj oda hozzá te is. Én azóta rászóltam, hogy mi ez a viselkedés....azt mondta neki fel se tűnt, hogy ezt csinálja de akkor változtat. Azóta tök jól fogadja ha én megyek oda valamivel hozzá. Lehet csak színjáték és legbelül meg utál de kit érdekel xD Bár nem úgy veszem észre mert azóta sokkal oldottabb lett és mindig keressük egymás társaságát :) ha utálna nem mesélné folyton hogy mi történt vele stb. :)
márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jóban vagytok? Nem lehet, hogy valami miatt nem bír már téged?
ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Szerintem érzi hogy nekem bejön és ez kellemetlen lehet neki??


Pedig nem csinalok semmit, de biztos hogy levehetö neki rólam a szitut. Apróságokból, arcmimikából,olykor tekintetböl.

ápr. 11. 20:58
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet neki kellemetlen, kínos ha nem vagy az esete. Talán nem szeretné, hogy félreértsd a viselkedését és hiú ábrándokba ringasson téged.
ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!