Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a túlzott féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a túlzott féltékenység?

Figyelt kérdés
A barátnőm megfenyegetett, hogy balhét csap, ha facebookon visszaírok egy lány ismerősömhöz, aki az egyik bejegyzésem alá írt. Régóta együtt vagyunk, de a mai napig korlátozza mindenemet. Nem szabad nélküle sehova se mennem, facebook chaten sose lehetek elérhető, msn-ről ne is beszéljünk... de ez most kicsit betett, hogy nem válaszolhatok az ismerősömnek, csak azért mert ő lány
2011. ápr. 14. 22:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

22:50

sajnos én is így gondolom.. :S

2011. ápr. 14. 22:51
 12/35 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg beteges!:S

Mióta vagytok együtt?

Mindig ennyire féltékeny volt?

2011. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ja bocsi látom,4 éve!:)
2011. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
régen kb másfél évet, aztán félév szünet, és most újraindítva 2,5 évnél járunk. szóval összesen 4 évet jártunk eddig, és most fogunk érettségizni. Egyébként eleinte ő volt a szabadság szónoka, de minél jobban telik az idő, annál féltékenyebb MINDENRE :SSSS wá
2011. ápr. 14. 22:54
 15/35 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy idióta kis pics@. Már bocs, de tényleg így van.

Lehet, h szereted, de már most is terhes számodra, hogy gyakorlatilag lekorlátozza az életed bizonyos területeit, és később ez még durvább lesz. Azon kívül, h elmondod neki, h szereted, és nem kell neked más lány (amit az is bizonyít, h vele vagy...) nem nagyon tehetsz semmit, hiszen ez az ő intelligenciáján múlik, hogy felfogja -e, és tud normálisan reagálni, vagy sem.

A lényeg, h ha ennél sokkal hosszabb távra terveztek, erről sürgősen le kéne szoknia. Az én páromnak van lány barátja, sőt még a volt barátnőjével is szokott találkozni néhanapján. Ez utóbbi nem nagyon tetszik, de nem érzem úgy, hogy jogom lenne neki azt mondani, h ne menj, hiszen az ő dolga, ő sem szól bele, h én kivel és mikor találkozom, plusz sosem adott okot arra, h féltékeny legyek.

2011. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, bár az én barátnőm is hasonló gondolkudású lenne...:/ Nagyon durva a helyzet, mert amint meglátta ezt a kommentet már egyből hívott is. és az a legnagyobb baj, hogy nem tudom mit mondhatnék neki, hogy kinyíljon a szeme :SS
2011. ápr. 14. 23:03
 17/35 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Ez idővel csak egyre rosszabb lesz. Nem fogod tudni felnyitni a szemét, mert ő nem fogja ezt érezni, hogy mennyire beteges. Hagyd ott, nem fog megváltozni.


Azt szakítás előtt egyszer eljátszhatod vele, hogy utcán valamerre néz, te meg levágsz egy nagyjelenetet, hogy tuti az ott álló hapsit bámulta, biztos valaki akivel dugott vagy épp szemezni akart vele, és hogy mekkora bunkóság meg lealázó ez veled szemben, hogy te ott állsz, ő meg más pasikra ugrana.

2011. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Ha meg félrelépnék, amitől annyira fél..azt úgyis megteszem amikor akarom. Ha valaki meg akarja csalni a másikat, az ellen nem lehet tenni, amikor lehetősége van rá: megteszi. Neki is bele kéne gondolni olyanokba, amibe sose szokott, hogy ha esetleg vége lenne valamikor ennek a kapcsolatnak, akkor hogy emlékezzek rá: úgy, mint akivel nagyon boldog voltam és megértő társ volt, vagy úgy, hogy ahogy csak tehette, láncokkal fojtogatott?
2011. ápr. 14. 23:06
 19/35 A kérdező kommentje:

@Vérszomjas pandamaci

Remek az ötlet, de már csináltam ilyet :D tudod hogy reagált? úgy, hogy 'miért szabom meg a szabadságát, hogy de rossz neki hogy a barátnői kb bármit megtehetnek a pasijuk mellett ő meg...' na igen, ilyenkor bezzeg más. tényleg gőzöm sincs mit tegyek, mert hülyén hangzik, de valahogy nevelnem kéne. belenevelni, hogy nagyon rosszul látja a dolgokat. de dobni nem tudom, mert ezt leszámítva mégis aranyos és nagyon szép..meg hát a sok idő :/

2011. ápr. 14. 23:09
 20/35 anonim ***** válasza:
ne az idő miatt legyél vele..
2011. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!