Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a túlzott féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a túlzott féltékenység?

Figyelt kérdés
A barátnőm megfenyegetett, hogy balhét csap, ha facebookon visszaírok egy lány ismerősömhöz, aki az egyik bejegyzésem alá írt. Régóta együtt vagyunk, de a mai napig korlátozza mindenemet. Nem szabad nélküle sehova se mennem, facebook chaten sose lehetek elérhető, msn-ről ne is beszéljünk... de ez most kicsit betett, hogy nem válaszolhatok az ismerősömnek, csak azért mert ő lány
2011. ápr. 14. 22:40
1 2 3 4
 31/35 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Azt írtad picit feljebb, hogy a szakítást el akarod kerülni.... De nem látok más lehetőséget, olvasd vissza a hozzászólásaidat, minden benne van:


Pl.

"már attól is félek "


Félsz, nem vagy boldog - ilyeneket írsz. Szóval ezért mondom én a szakítást mint egyetlen lehetőséget, mert egy olyan párkapcsolatnak nem lehet jövője, ahol az egyik fél kényelmetlenül érzi magát. Ha egy-egy találkozás előtt még izgulsz is, hogy nem kerülsz-e olyan helyzetbe véletlenül, hogy meggyanúsítson, ha úgy érzed hogy olyan vele lenni, mint egy aknamezőn sétálni (sose tudod mikor robban), akkor fölösleges időpocsékolás hogy vele vagy.

2011. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Van még erőm, szóval még várok. Attól tartok, hogy lehet később megbánnám, hogy elhagytam. :/ csak nagyon felhúzott ezzel a facebookos hülyeségével és kellett egy kis megerősítés, hogy nem normális amit művel. mindenesetre sokat segítettek ezek a válaszok. :) még azért majd próbálok beszélni vele, mert én sem hunyok szemet minden felett, bármennyire is igyekszem a 'jókedvében' járni
2011. ápr. 14. 23:49
 33/35 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Te érzed, hogy még meddig mehet, de ne szalassz el egy normális lányt, ha találkozol valakivel.
2011. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Na, velem ugyanezt csinálja az én párom. Folyton jön a kombinációival, féltékenykedéseivel, persze alaptalanul. Ha beszélgetek egy pasival, már biztos van valami köztünk. Ha el akarok menni bulizni, akkor biztos pasival megyek. Ha csinosabban öltözöm fel, akkor miért öltözöm így..biztos megvan az oka...és még sorolhatnám. A mi kapcsolatunk 1 éves, és az elején egyáltalán nem volt ilyen. Persze azóta rájöttem, hogy a szerelem váltotta ki belőle ezt a túlzott féltékenységet. Mára már ott tartok, hogy van, amit nem merek neki elmondani, mert akkor kitör a világháború. Ezek olyan apróságok akár, hogy beszélgettem egy sráccal, vagy bent maradtam a fősulin tanulni egy hímneművel. Ami számomra semmi nem jelent, de mégis odáig fajult, hogy kénytelen vagyok néha eltitkolni dolgokat. Az érzéseim is változtak. Kicsit úgy érzem, mintha börötnben lennék, mintha nem kapnék sokszor levegőt, nem lenne szabadságom. Nem tudom, hogy a mi kapcsolatunkkal mi lesz, de ha így folytatódik(szerintem így fog, mert hiába beszélünk róla, ő csak hajszolja a saját igazát), akkor nem lesz jó vége, és a végén elveszít.

Így én sem tudok mást mondani, csak azt, hogy ez nem hinném, hogy meg fog változni. Én is nem egyszer nem kétszer beszéltem erről a párommal, és egyik fülén be a másikon ki. Volt nem egyszer, hogy már a szakítást is felhoztam, akkor meg hajtogatta, hogy ő megváltozik. Persze azóta sem változott semmit a helyzet...

egy lány

2011. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hadd hisztizzen, ilyenkor nézd levegőnek, ne tapasztalja, hogy ezzel irányíthat. Ez a kisgyerekeknél is beválik.
2011. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!