Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a túlzott féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a túlzott féltékenység?

Figyelt kérdés
A barátnőm megfenyegetett, hogy balhét csap, ha facebookon visszaírok egy lány ismerősömhöz, aki az egyik bejegyzésem alá írt. Régóta együtt vagyunk, de a mai napig korlátozza mindenemet. Nem szabad nélküle sehova se mennem, facebook chaten sose lehetek elérhető, msn-ről ne is beszéljünk... de ez most kicsit betett, hogy nem válaszolhatok az ismerősömnek, csak azért mert ő lány
2011. ápr. 14. 22:40
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
nem azért vagyok, de az is megerősíti. természetesen azért vagyok vele, mert szeretem a hibái ellenére is. de az már egy másik kérdés, hogy egy örök gyanusított vagyok aki megcsalja őt.. és hogy emiatt egyáltalán nem vagyok boldog
2011. ápr. 14. 23:12
 22/35 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Á, akkor reménytelen, nem fogja megérteni. Nevelni nem hiszem hogy lehet bárkit is. Változunk persze folyamatosan, főleg ahogy egyre gyűlik az élettapasztalat, de szerintem fölösleges hogy várd a csodát és majd megváltozik.

Kedves és szép lányból pedig van bőven, olyanok is akik nem fognak megfojtani.

2011. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
hát, akkor ezekszerint én is hibás vagyok, hogy hagyom magam, nem csak ő. csak az a baj, hogy ez a póráz hónapok alatt szépen lassan fokozatosan tekeredett a nyakamra, és mára ez már igen rövid lett.
2011. ápr. 14. 23:15
 24/35 anonim ***** válasza:

én a te helyedbe már szakítottam volna

legjobban utálom ha ilyen balf*szságokkal zaklatnak

már volt ilyen esetem..mindennap ez minthogy megcsaltam-e, aztán szakítottam vele mert meguntam ezt.

2011. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23.00 vagyok. Leírtad az előbb a lényeget: nem vagy boldog. Ezt lehet szépítgetni azzal, hogy szereted, ragaszkodsz hozzá, szép, aranyos lány stb. de a lényegen nem sokat változtat. Nem a szakításra akarlak rábeszélni, csak lásd, hogy egy kapcsolatban az a pláne, ha két fél szereti egymást, szeretnek együtt lenni, és mindketten boldogok. Nyilván a boldogság nem konstans dolog, mert adódnak kofliktusok, de ha megvan az az érzés, h igen, Ő kell nekem, akkor minden megoldható. Ha ez nincs, akkor veszett fejsze nyele.
2011. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt (de nem ennyire durva és csak nagyon ritkán). Én azt csináltam (nem tudom hogy direkt vagy ösztönösen), hogy szép lassan átléptem a határokat, de közben hiányolhatatlanná tettem magam. Ezért nem volt más választása mint hogy nagyobb teret adjon. Továbbá sosem kértem bocsánatot, csak akkor ha úgy éreztem (és ezt hangoztattam is), ha valamibe bele kötött akkor az ő életéből hoztam fel ugyanolyan példát (bár ezt sosem akarják megérteni a nők).

Mondjuk, így is mindig én voltam a dominánsabb a kapcsolataimba (egyet kivéve amikor ezt meguntam és kerestem egy "erősebb" lányt) és sosem engedtem hogy ne az legyen amit én akarok, vagy álnok módon a magam javára állítottam be a helyzetet. Pl: haverjaimmal meg volt beszélve egy program, a csaj meg tudta ezt de beszervezett egy mást, erre nagy noszogatás miatt elfogadtam a másik programot, majd ott elrontottam a hangulatot (nem direkt) így jött a sok bocsánatkérés hogy tényleg a másik helyre kellett volna menni.

Ja és nem akarlak megbántani, de szerintem papucs vagy. Ezek közül mennyi igaz rád:

[link]

2011. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
hmm.:/ hát igen, a szakítás az lenne amit teljesen elakarok kerülni :/
2011. ápr. 14. 23:20
 28/35 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy együtt maradtok, lesz esküvő, ahová te nem hívhatsz meg akárkit, mondjuk nem mondhatod azt a kollégáknak, hogy menjenek el a szertartásra, mert ha elmegy a kolléganőd, akkor meggyanúsít, hogy biztos a szeretőd. Aztán ha otthon marad a gyerekkel, plusz kilókkal a szülés után, akkor te mint a mérgezett egér időre rohansz a munkahelyedre, ott vár a telefon: kivel vagy, kivel beszélsz... Már egy kolléganőddel sem ülhetsz le munkaügyben tárgyalni, mert frászt kapsz, mi van ha megtudja és félreérti.... Munkaidő után meg rohansz, mert ha nem időre érsz, akkor meggyanúsít, hogy valakivel voltál...

Biztos hogy ezt akarod? Később csak rosszabb lesz.

Most vedd le magadról azt a pórázt, amíg nem késő. Persze biztos mindennek elmond majd, te leszel az akinek szeretője van, a te hibád lesz minden.

2011. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
hát ööö.. nem igazán értem :D pl az 'elég ruhád van' és a 'kerek egy forma' annyira nem érthető számomra. lehet papucs vagyok, de akkor a papucsnak is vannak kategóriái. de a szükség hozta ezt az egészet, nem akarom dobni, ezért inkább megpróbálok együttélni vele és várni arra hogy mikor jön meg az esze. egyébként nem hiányolhatóvá tetted magad inkább? az jelenti azt, hogy hiányzol valakinek :D
2011. ápr. 14. 23:25
 30/35 A kérdező kommentje:

@vérszomjad pandamaci

teljesen egyetértek veled, nagyon jó amit írtál. a következő alkalommal amint a pórázzal akar ismét fojtogatni, ezt fogom neki mondani amit most leírtál.nagyon is igaz... már attól is félek mi lesz jövőre, külön egyetem... csak nem minden percben fog hívogatni hogy hol vagyok mit csinálok ?!?!?!?!

2011. ápr. 14. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!