Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok! Nektek egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nektek egy fiú mitől "helyes"? És mi bajotok van azzal aki nem ez a modern rajgyerek kategória? Lent

Figyelt kérdés

Tehát...14 éves átlag srác vagyok, és abszolút nem értem, hogy mi ez a "helyes" mánia..Teljesen átlag srác vagyok. Se magas, se alacsony (bár inkább alacsony), dagadt se vagyok, igaz kigyúrt se vagyok. Gépezni szoktam, de nem vagyok ilyen nerd gyerek, ezen kivül biciklizem (rendes mtb nem B(uzi)MX), átlag zenét hallgatok. Öltözködésem is átlag. 4.7-es tanuló vagyok, de nem az a tanár kedvence. A csajok az osztályomban aránylag bírnak, de csak addig amíg nem kell semmit se csinálni...amíg más szószerint kitépte a csaj haját, mert hogy ő azt most megvizsgálja, addig én poénból megbököm csajt, AKURANYÁD válasz jön...és nem értem..de attól függetlenül ha egyedül vannak akkor unalomüzőnek jó vagyok, akkor ha húzni akarják az időt, mert mit tudom én, nincs aki suliba/haza kisérje akkor jó vagyok, hajamat, kajak azt nem írtam: hajam tetszik nekik (5cm körül zselézett barna hajam van, egyenes szálú, ha ez számít) hajamat tehát szeretik bazgatni, mert nemtudom más szóval hogy írjam le...De ma egyik csaj beszélt barátnőjével, mert szóba került hogy JB egy köcsög páwa, csak szolídabbban (na akkor indult el a futótűz, egyből elkezdték védeni, mind1,szerencsére nem indult be a téma náluk komolyabban), na és egyik csaj mondja hogy igazából ő (én is ott voltam.....) se néz ki rosszul, és akkor a csaj (aki mellesleg tetszik (fuck yeah -.-) közli vele (és valószinüleg velem is elöbbi JB-s kijelentésem miatt: DE NEM HELYES.

Szóval...tudom sok a rízsa, de egyszerüen nem jövök rá hogy mi ez a HELYES/NEM HELYES dolog?? Egy kib@szott átlag srác vagyok és kb. csak ez a bajuk velem. (Igaz régen volt egy két összekapás, amikor úgy durva dolgok hangzottak el, de az már régen volt, és túl léptek rajta, meg egyébként is azelött is ez volt...és minden lány ezt a HELYES vagy nem elvet követi....

Na erre válaszoljatok kedves csajok, mert ebbe én már belebolondulok -.-


2012. máj. 31. 23:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

Adok egy tanácsot amit ha megfogadsz lehet később hálás leszel érte. Szal igen a te korosztályodbeli lányok az iylenekre vagy az idősebb pasikra buknak. De te megteheted azt pl hogy nem vársz és nem válsz b*zi justin b*zeráns... nem tudom minek nevezzem még lénnyé. De ahoz kitartás kell, igyekezett és akaraterő. Amit tanácsolok az az hogy szerezz oylan alkatot amiért a lányok bolondulnak. Ezalatt értem a sportot. Én pl nemrég kezdtem el járni a konditerembe és veszem észre a változást. Nem csak hogy önbizalmad nagyobb lesz de a csajok is jobban felfigyelnek rád. Ha egy viszonylag izmos testalkattal mész valahova akkor azt kell mondanom hogy nem hogy neked kell csaj után menned ha nem egyenesen ők fognak utánad futni. Higgy nekem. 14 éves vagy ez a legjobb kor hogy elkezdj valami fontosat csinálni.


20/F

2012. jún. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
A csajok mindig a parasztokra buknak , ez sajnos ig van ezzel meg kell tanulni együtt kell vele élni, mióta lizingeltem egy traktort és azzal járok diszkóba azóta nekem is sok muff jut .Szerintem menj oda a csajhoz aki tetszik és böfögj rá majd ülj a helyedre és várd meg 1-2 nap és meg lesz a hatása, ha nem akkor vegyélo 1 ifát:)
2012. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:

Teljesen szubjektív hogy kinek milyen típusú pasik/csajok jönnek be, ez ellen nem lehet tenni. Engem például kiráz a hideg Justin Biebertől és a hasonló tinisztárocskáktól. 14 éves vagy, sajnos a te korosztályodban a lányok a "menő" srácokra buknak, inkább a külsőt figyelik mint a belső értékeket. (Tisztelet a kivételnek.)

18/L

2012. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Bogee123 ***** válasza:
Egy kicsit flegmának tűnsz, lehet, hogy ez nem tetszik alányoknak. Én korodbeli vagyok, és igen, mi a 'menő' srácokra bukunk, de erről nem tehetünk. Akkor most gondold át...neked olyan barátnő kéne, aki jól néz ki (gondolom legyen alakja, szép legyen, stb.) ... a lányok pedig olyan apsit szeretnének, akinek jóa teste, a haja és egy kicsi thogy is mondjam...'bu.zis' ahogy ti hívnátok. Ez emberfüggő, lehet, hogy valamelyik csajnak pont a te stílusod jönne be...:) 14/L
2012. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocs, nem akartam flegmának tűnni, csak amikor kiírtam a kérdést, "kicsit" amúgy is sz@r kedvem volt.

Amúgy igen, leginkább bu iknak mondanánk azokat a "menő" gyerekeket :D

Amúgy már pár kérdést kiírtam, és így összevonva a válaszokat asszem kaptam egy kerek választ :)

2012. jún. 3. 19:14
 16/33 Bogee123 ***** válasza:
Naa az a jó:)
2012. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Figyelj!Ez nem a te hibád.Szard le őket!Ezek a csajok mostanában ezekre a bunkó,műveletlen,nyikhaj és "vicces", faagyú köcsögökre buknak.Ez van.Szívás
2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ja, már rájöttem, hogy amíg nem leszek 18 év körül addig úgyse lesz barátnőm , akkor is maximum valami 12-13 k*vát szedhetek majd fel, sőt, addigra már lehet 7 éves korban kezdik majd pasizást gimisekkel...szóval szerintem remete vagy mia*** lesz :D
2012. jún. 29. 16:37
 19/33 anonim ***** válasza:
ne általánosíts...hozzánk 8.ik félévbe jött egy olyan srác aki egy zseni(8 éven keresztül kitűnő bizonyítvány,a mostanit is számoltam,98 pontos felvételi,havonta 5-6 verseny,egyszóval duuuurva:DD),emellett kézilabdázik,de elég alacsony és a teste sem jó,nagyon szerény gyerek és a srácra úgy mentek a csajok(főleg a kis csendes szendeszűzek)hogy az valami hihetetlen,sikeresebb volt a csajoknál mint az 'alfahímek',szúrta is a szemüket:DDD mondjuk igaz ami igaz a népszerűbb lányokat nem érdekelte...engem sem,nem erre a típusra bukom,de az valami hihetetlen volt ahogy erre a kölyökre gerjedtek:DD én jókat beszélgettem vele,normális dolgok is érdekelték nem csak az hogy mit vettem a new yorkerben,de nem tudtam rá többként nézni mint barát(nem is akartam és ő sem,kár lett volna:)) bocs a kitérőért,ezt csak azért írtam hogy azért ne általánosíts,valószínűleg csak rossz közösségbe kerültél és persze rossz lányok között nézelődtél!:)) gondolom most ballagtál,jön a középiskola,új esélyek,új szerelmek,új barátok,'új élet',tiszta lappal indulsz!!:D 15/L(én is most kezdem a középsulit ezért gondolkodom így!:D)
2012. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

kedves nemtudomki. :D


KERESNI KELL. nem az összes lány ilyen, nem mindenki van oda zsüsztinkéért, nem mindenki szereti a felnyalt hajú, betűrt pólós undorító mai pin@nyalókat. mint például én sem. elég értelmesnek tűnsz, de ahogy te is írtad, átlagos vagy. kezdj el valamit csinálni, amitől te leszel te és legyél megelégedve magaddal. legyen egy jó kisugárzásod és azután már könnyebb lesz :)


16/l

2012. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!