Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be a srácoknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a srácoknak egy csaj akin 1 kilo smink van és úgy gyönyörű vagy aki smin nélkül él és szép?

Figyelt kérdés
Gondolom ez azért érettség kérdése is,mivel kamasz korban minnél több csaja legyenés minnél hamarabb túl legyen az úgy mond "nagy" dolgokon, viszont aki idősebb és elég érett azoknak mi jön be?Sztem az az igazán szép aki reggel is szép,kócosan,smink nélkül,pizsiben,és táskás szemekkel!:PNem szebb egy olyan lány/nő aki természetes?
2008. aug. 15. 22:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nagyon változó! Épp úgy, mint van akinek a szőke haj jön be, van akinek a barna stb. Mindenkinek megvan a maga párja! És szerintem a tetszés kérdésében a smink nem sok szerepet játszik, hiszen ha egy srácnak csak az tetszik, hogy esetleg a hölgyike ki van-e sminkelve vagy nem, az már elég gáz... A hangsúly így is úgy is a kisugárzáson és az összképen van!
2008. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy valaki sminkeli magát, még nem biztos, hogy üresfejű! Sőt, az a kifejezés, hogy smink, nem mindig egy kiló festéket takar!

Mindenkinek megvan valahol a Párja, és nyilván az a lány aki szereti sminkelni magát, olyan fiút fog keresni és találni, aki erre bukik. Egyébként meg lehet olyan ügyesen is sminkelni, hogy csak az tűnik fel a pasinak, hogy "másabb" a csaj- hogy szebb vagy kevésbé tetszik, ez már ízlés kérdése. Aki ésszel sminkel, annak az előnyösebb vonásai válnak hangsúlyossá.

2008. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Van, aki szép smink nélkül is, de kisminkelve mindenki szebb. de ez nem releváns kérdés, a pasiknak annyi a lényeg, hogy legyen két lába és közte egy lyuk.
2008. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Az utolsó válaszolóval nem értek egyet...

Én amikor megyek valahol akkor egy kis szempillaspirál meg esetleg enyhén aranyszínú szemhéj fény, és ez még úgy fel is dobja az ember arcát, de az extra ilyen teljesen fekete szemhéj stb azt nem szeretem :) Enyhe smink mindig feldob, de 1kiló semmiképp nem jó :S Főleg ilyen melegbe amikor "ráég" az arcára :S

2008. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalataim szerint a pasik csak mondják hogy jaj a természetes sokkal jobb, viszont nem így gondolják, mert a kikent csajoknak sokkal nagyobb a sikerük.

Az én szemem mindig feketére van festve, néha sötétlila rúzst is használok, igen sok srácnak tetszek így, holott régebben felém sem néztek, pedig csak ennyiben változtam hogy sminkelem magam.

2008. aug. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

fiu vagyok es tenyleg ruhellem a sminket! tenyleg rossz ize van es a csajon magan lenyegeben nem valtoztat semmit, csak a sekelyes emberek hiszik a sminktol tobbnek magukat illetve tobbnek a baratnojuket!

azt meg vegkepp kikerem magamnak, hogy minket csak a ket lab meg a kozte levo lyuk erdekel. egyaltalan nem igy van s nagyon szomoru, ha te csak ilyen pasasokkal talalkoztal. valogass ezentul nyitott szemmel!

2008. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
hát figyi, én olyan rettenetesen ronda vagyok smink nélkül, hogy rám sem lehet nézni... nem tehetek róla... de nem feltűnőre sminkelem magam, hanem a hibáim próbálom kitakarni.
2008. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Smink nélkül sem tartom magam csúnyának, de szeretem magam sminkelni és úgy érzem jól magam. Nem viszem túlzásba, de fontosank tartom. Szerintem az a rossz, ha valaki nem tud sminkelni és úgy csinálja....Nagyon fontos, hogy aki sminkel, annak gyönyörű bőre legyen. Minden nap 2x tisztítani kell, és hidratálni. Ami a legfontosabb, hogy a legjobb minőségű kozmetikumokat kell használni!!!

Petranova

2008. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ha ráncos lennél és 90éves arcod lenne az bejönne.

és azt szépen kisminkelnéd. gondolom kéne rá 1-2kilo minden reggel, de megérné. és este amikor te nem akarsz vele szeretkezni akkor csak lemosod a sminket és egyőbb ott hagy.

2008. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha egy lány szép akkor az smink nélkül is szép.

de aza lnincs semmi gond hogy ha valaki tényleg csunya akkor sminkeli magát de enyhén csak hogy tényleg szebb legyen azzal szerintem nincs gond.

én attol kapok frász mikor meglátok egy agyon szoláriumozott szöke nap 4 orát a hajszáritio alatt töltött utána 2 óra sminkelés a pudertol már a börét nem látni vagy alapozo vagy mi az nemtudom. ragad az egész feje arca műkörmök. ahhhhhhhhhhhh nekem az ilyne csajok nem jönnek be, olyanok mint a bábuk, és szépnek sem szépek inkább a szánalas a megfeleő szó rá, és a legdurvább hogy azért csinálják hogy másoknak tetszenek a pasiknak ,de a legtöbbnben pont ezért inkább lesajnálják őket. elég sok ilyen csak nyomult rám ,és csak arra gondltam hogy uristen mit akarnak ezek tőlem...lenézem őket, én nem tudnék egy ilyen csajjal együtt lenni.

2008. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!