Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be a srácoknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a srácoknak egy csaj akin 1 kilo smink van és úgy gyönyörű vagy aki smin nélkül él és szép?

Figyelt kérdés
Gondolom ez azért érettség kérdése is,mivel kamasz korban minnél több csaja legyenés minnél hamarabb túl legyen az úgy mond "nagy" dolgokon, viszont aki idősebb és elég érett azoknak mi jön be?Sztem az az igazán szép aki reggel is szép,kócosan,smink nélkül,pizsiben,és táskás szemekkel!:PNem szebb egy olyan lány/nő aki természetes?
2008. aug. 15. 22:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem azt mondtam h 90 éves arcal ne sminkelje magát vki.Félreértitek sokan h mit akarok kérdezni.Anyumat kérdeztem múltkor h miért sminkeli magát erre a válasza az volt h neki már kell mert ráncos a szemeinél.De aki szép annak minek?Jó egy kicsi nem árt,de ha 1 KILO van rajta az már sok,van nem is egy ismerősöm aki sminkeli magát elég feltűnően és mindenki szépnek tartja közben meg azt sem tudják milyen smink nélkül,kiváncsi lennék rá úgy h néz ki,biztos nem olyan csodás.Csak aki fiatal annak nem kell sokat lehet de tényleg mértékkel,meg minek ha nem ráncos és eleve szép?Na én ezeket nem értem.Én is szoktam magam kicsit de tényleg csak kicsit.A barátom első kérdése ilyenkor h minek van rajtam.Mondjuk én a karikáimat akarom a szemem alól eltűntetni.Ha vki ír komentet írja oda h pasi vagy csaj!
2008. aug. 18. 18:32
 22/22 anonim válasza:
Szerintem ha valakinek van egy rossz napja, esetleg rosszul érzi magát, ha belenéz a tükörbe, akkor rak egy kis sminket magára..én személyszerint nemszeretem magam kifesteni.Ez nem természetes.De hát vannak ilyen kivételek akik csak azért festik magukat, hogy szebbnek tűnjenek de viszont belülről nemazok
2008. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!