Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak és a nők, hogy intelligensek?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Sokan kérkedtek az értelmi képességeitekkel, nevezhetjük intelligenciának, vagy akár IQ-nak. Sokan csillagos egekbe menő számokat valltok magatokénak, úgy gondoltam, hogy adok nektek lehetőséget bizonyítani, mert én olyan társat szeretnék aki tényleg kiemelkedő ezen a területen.


Milyen érték szerepel a '???' helyén és miért ?


9, 6, -11, 9, 3, 1, 11, 2, 1, ???, 14, 4, -1, 16, 7, 8, -10, 19, 5


Aki esetleg kellemetlenül érzi magát, az ne foglalkozzon a problémával, csak, hogy megmaradjon a lelki béke, mert az bizony fontos dolog. Aki viszont úgy érzi, hogy ő valóban a felső 0,1> részét képzi, az nyugodtan időzzön egy keveset a megoldáson.


Sok sikert kívánok!



2016. márc. 18. 00:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Gondolkoztam rajta egy jó 20-25 percet, mielőtt belenéztem a válaszokba...


Be kellett látnom, hogy ha tudom is, hogy miért gondolják azt a férfiak és a nők, hogy intelligensek, nem lehetek biztos benne, így bármennyire ellentmondásos is, a fő kérdésre a válaszom az, hogy nem tudom.


---


"Feltettem egy kérdést, megindokoltam a jelentőségét. Egyszerű választ várok rá csupán, se többet, se kevesebbet."


Nos, abba nem kötnék bele, hogy valóban a lehető legtöbb ember számára érthetően indoklásra került-e a kérdés jelentősége. Azonban azt megjegyezném, hogy az előzőekben választ adtam, ezért innentől kezdve nem az eredeti felvetésről lesz szó.


(A kontextusból nyilvánvalóan kitűnik, hogy nem a nagyobb betűvel szedett, általam megválaszolt kérdés, és az ezzel meghatározott téma foglalkoztat téged, de feltételezem, intelligens emberként értékeled, hogy felhívtam a figyelmedet erre a kommunikációs hibára.)


---


A viccet félretéve, a feladványon gondolkoztam egy jó 20-25 percet, mielőtt belenéztem a válaszokba...


Arra én is rájöttem, mint a 39-es, hogy a kérdőjelektől jobbra a számok összege pont kétszer annyi, mint balra. Jobboldalon több a negatív és a páros szám is. A jobboldali negatív számok összege pont -11, ami megtalálható a baloldalon. Az is érdekes, hogy jobbról és balról is pont a 10. szám hiányzik. Feltűnően sokszor szerepel az 1-es számjegy. Próbáltam figyelmen kívül hagyni a '-' jelet, felosztani 2-es, 3-as, 4-es, 5-ös csoportokra jobbról, balról, kívülről, belülről. Oszlopként egymás mellé írtam a két oldalt, úgy is, hogy felcseréltem az egymáshoz képesti sorrendjüket. Csak a leírt számok között végzett összeadásokkal próbálkoztam.


Amire jutottam, hogy itt vagy egy fokkal magasabb szintű absztrakcióra van szükség, mint amire én képes vagyok késő este 1 db ilyen feladványra ránézve (fontos, hogy 1 db, mert nem minden feladatsorból lehet csak úgy kiválasztani egyet), vagy valami olyan zseniálisan egyszerű, mégis hihetetlenül frappáns megoldása van, amit meglátni valóban csak kivételes (inkább 0,01>) emberek képesek. Azt sem tartom kizártnak, hogy mint pár válaszoló írta, bizonyos "tanult" fogalmak ismerete szükséges a megoldáshoz. (Mondjuk ilyen szempontból az ábrás tesztek is kritizálhatóak.) Lényeg a lényeg, nem tudom megoldani. Frusztrál a dolog, de békében a lelkem.


Ha tippelnem kéne vagy a 7-est, vagy egy páros számot írnék a ??? helyére. Ha muszáj tippelni és indokolni, akkor azt mondanám: ??? = 7, mert úgy pont 100 a számok összege, és első (vagy akár sokadik) ránézésre talán nem is tűnik ki a sorból. Kíváncsi lennék, hogy jól tippeltem-e, még ha a megoldás nem is kerül közlésre. (Esetleg súghatnál picit, ha már egy év alatt nem kaptál jó választ... :)



A hozzászólásban kialakult két álláspont közül (-de arrogáns vagy! -de megsértődtünk, pedig szóltam, hogy ne!) 50,1-49,9%-ban a kérdezővel értek egyet annak ellenére, hogy elég könnyen meg lehetne mutatni, hogy többet gondol magáról, mint kéne.



Üdv.!


f22


(Ha létezik egyértelmű, jó megoldás és valaki tudja, elküldhetné! :D)

2017. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
Azé mer aszonta a Jauska hogy okos vok azé!
2017. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
Valaki van itt még? Érdekelne am egoldás.
2022. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!