Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak és a nők, hogy intelligensek?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Sokan kérkedtek az értelmi képességeitekkel, nevezhetjük intelligenciának, vagy akár IQ-nak. Sokan csillagos egekbe menő számokat valltok magatokénak, úgy gondoltam, hogy adok nektek lehetőséget bizonyítani, mert én olyan társat szeretnék aki tényleg kiemelkedő ezen a területen.


Milyen érték szerepel a '???' helyén és miért ?


9, 6, -11, 9, 3, 1, 11, 2, 1, ???, 14, 4, -1, 16, 7, 8, -10, 19, 5


Aki esetleg kellemetlenül érzi magát, az ne foglalkozzon a problémával, csak, hogy megmaradjon a lelki béke, mert az bizony fontos dolog. Aki viszont úgy érzi, hogy ő valóban a felső 0,1> részét képzi, az nyugodtan időzzön egy keveset a megoldáson.


Sok sikert kívánok!



2016. márc. 18. 00:42
 21/93 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de miért is arrogáns ez ?


Feltettem egy kérdést, megindokoltam a jelentőségét. Egyszerű választ várok rá csupán, se többet, se kevesebbet. Az, hogy az emberekből ez sértettséget vált ki, arról nem én tehetek.


A megoldást majd fogom publikálni, de sokkal jobban örülnék neki, ha valaki meg tudná oldani!

2016. márc. 20. 10:18
 22/93 anonim ***** válasza:
#21 Írtam hogy nem arrogáns vagy hanem ostoba. Meg is indokoltam. Másik, linkelj be egy kérdést, ahol a válaszadók 140-150-es iq-val kérkedtek.
2016. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 A kérdező kommentje:

Kívánságod számomra parancs!

Itt többen egy szintre teszik magukat a kérdezővel, aki maga is ilyen értéket vall magáénak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. márc. 20. 11:21
 24/93 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Mi az, hogy 'kellene'? Ki a fene vagy te, hogy számonkérj engem? Mivel tartozom én neked? Majd én eldöntöm, hogy mit csinálok, ne aggódj.


A többiek meg elég szépen kifejtették, hogy miért értelmezed félre ezt az egész intelligencia-dolgot, szóval pláne ne pattogj.

2016. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
#23 Egyikőjük sem kérkedett vele, azt mondták hogy nekik nem jelent semmit.
2016. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
92%

11(ez inkább csak tipp mert a logika nem jó de azért leirom hogy lásd) vagy 31

Mindenesetre nem vagyok a felső 1%ban

És szerencsére olyan arrogáns se vagyok, mint te. Talán udvariasnak érzed magad, de olyan hihetetlenül lenéző vagy, hogy hihetetlen. Annyira, hogy szóismétléshez folyamodtam, de csupán megerősítés végett.

2016. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 A kérdező kommentje:

Őszintén nem értem, hogy mi ez a háborgás.


Kíváncsi voltam csupán, hogy mennyire igazak a bemondott nagy számok. Azonban a probléma helyett mindenki csak engem támad, teljesen indokolatlanul.


Leírtam magában a kérdésben is, akinek ez kellemetlenséget okoz, az ne foglalkozzon vele. Mindezek után én vagyok az "ostoba" és az "arrogáns". Tudjátok van az a terminológia: "kinek nem inge ne vegye magára".


24-es (73%) válaszoló:

Nos a kérdésed igencsak absztrakt: Én, Én vagyok.

A felső 1% megközelítőleg 140; ezzel mennyiséggel a probléma abszolválható. Ha nem tudod megoldani, akkor rossz értéket mértek. Ennyire egyszerű. Vannak típusfeladatok melyek nagy arányban megoldhatóak (a tesztelt alanyok körében) bizonyos intervallumokban, ez egy azok közül. A 2 és a 0 jó válaszok annak függvényében, amilyen indoklást adtál. Igaz mindkét állítás. A feladat azonban ennél jóval összetettebb. Ez nem az a feladat amit 30 másodperc alatt kell tudni megoldani, illetve akinek annyi elég rá az minden bizonnyal zseni.


25-ös (64%) válaszoló:

De igen. Ha ilyesmit kijelentesz akkor illendő bizonyítani, nem de ?

Azért írtam ki a kérdést, mert szeretnék ilyen értekkel rendelkező emberekkel levelezgetni, vagy akár találkozni.

Nem ostobaság, csak egy egyszerű kérdés, amire létezik válasz, csak nem mindenki számára. Ezt nem személyes sértésnek kellene felfogni, úgy vélem.


26-os (85%) válaszoló:

Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál! A megoldás sajnos nem helyes.

Nem vagyok lekezelő és nem ez a célom sem. Olvasd el kérlek a többiknek szánt válaszomat, abból szerintem kiderül.

2016. márc. 20. 12:10
 28/93 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy engem mértek, ott a felső 1% 135. Annyit tudok, hogy 135 felett jött ki, ennyit mondott meg a teszt. Amely teszt kultúrafüggetlen volt, tehát nem voltak benne számos feladatok, hiába erőlködsz.

Az, hogy nem csinálom meg a te kényed-kedved szerint nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem _tudom_, hanem azt is jelentheti, hogy nem _akarom_. S most az utóbbi áll fenn. Meg sem próbálkozom vele rendesen, mert egész egyszerűen nincs kedvem. Van jobb dolgom is. Hiába próbálsz provokálni, hogy csakazértis megcsináljam, nem vagy te számomra fontos eléggé ehhez (tudom, most jön a kérdés, hogy akkor ide miért írok meg bla bla bla. majd én eldöntöm). De még ha meg is oldanám, akkor sem akarnék beszélgetni veled, mert rettentő antipatikus vagy. Elgondolkodhatnál azon, miért van az, hogy mindenki szembe jön az autópályán.

2016. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
95%

Azt én sem értem teljesen, hogy miért sértődtök be a kérdésen. Leírta világosan mit szeretne, a stílus tényleg lekezelő egyébként.


Kérdező ha magányos vagy szerintem menj el valami halandók számára is kedvelhető hobbit csinálni és hidd el fogsz találni szerintem olyan emberek akikkel jól érzed magad. Az is vicces kicsit hogy komolyan veszed amit ide leírnak. Jó értem én hogy te csak bizonyítékot kértél a sok helyi nagyokostól, de tudod okos enged :)


Engem egyébként középiskolás koromban letesztelek, 110 jött ki. Most egyetemre járok, egész jól megy, nincs okom panaszkodni.

Ez a feladat nekem olyan magas, hogy hozzákezdeni sem tudok nem is tagadom. Soha életembe nem kellett hasonlókkal sem foglalkozom, max a számtani és mértani sorozatok de az közel sem ez a szint volt. Abban sem vagyok biztos, hogy képes lennék egyáltalán ilyesmivel foglalkozni. Aki ebbe lát rendszert az számomra már kicsit ijesztő :D


De csak hogy válaszoljak a kérdésre is, legyen mondjuk 12. Gondolom nem jó, de hátha.


22N

2016. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtést szeretnél?

Nem a feladványod miatt neveztelek arrogánsnak, hanem amiatt, amilyen stílusban pofád volt feltenni ezt a kérdést. Feltételezed, sőt, bizton állítod, hogy akiből ellenszenvet váltasz ki, az tulajdonképpen csak hisztizik, amiért nem képes kiegészíteni a számsorodat, magyarán amiért nem lehet annyira intelligens, mint "szerény" személyed.:D

Cseppet sem érzem kellemetlenül magam, eddig is tudtam, hogy nincs 150-es IQ-m. Csak a magadfajták gondolják, hogy ez a szám határozza meg az emberek értékét.

#19 voltam.

2016. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!