Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak és a nők, hogy intelligensek?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Sokan kérkedtek az értelmi képességeitekkel, nevezhetjük intelligenciának, vagy akár IQ-nak. Sokan csillagos egekbe menő számokat valltok magatokénak, úgy gondoltam, hogy adok nektek lehetőséget bizonyítani, mert én olyan társat szeretnék aki tényleg kiemelkedő ezen a területen.


Milyen érték szerepel a '???' helyén és miért ?


9, 6, -11, 9, 3, 1, 11, 2, 1, ???, 14, 4, -1, 16, 7, 8, -10, 19, 5


Aki esetleg kellemetlenül érzi magát, az ne foglalkozzon a problémával, csak, hogy megmaradjon a lelki béke, mert az bizony fontos dolog. Aki viszont úgy érzi, hogy ő valóban a felső 0,1> részét képzi, az nyugodtan időzzön egy keveset a megoldáson.


Sok sikert kívánok!



2016. márc. 18. 00:42
 11/93 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

És te hogy állsz ezzel? És az EQ-val?

2016. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
79%
Biszexuális vagy?
2016. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a számsornak szerintem semmi értelme.
2016. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 Oops! ***** válasza:
100%

(Mobilrol nem irok ekezetet.)

Szeretnem hozzafuzni a kerdeshez, hogy a fluid intelligencia, amit a hivatalos(itott) tesztek mernek mint mintazatfelismero / problemamegoldo kepessegek, azoknak semmi koze semmifele lexikalis tudashoz.. -igen, meg csak a szamok ismeretehez sem-. Ha egy olyan IQ definiciot szeretnel ami ugyanugy merheto minden egyes embernel nem tetelezhetsz fel semmifele tudast. Ez a legfobb oka annak, hogy altalaban abrakat es kulonbozo szinezeseket talalsz a tesztekben. Habar valoszinusitheto korrelacio intelligencia es intellektus kozott, kozel sem egyezik a ketto. Nagyon is elofordulhat, hogy egy erettsegivel sem rendelkezo ember magasabb intelligenciaval rendelkezik egy nalanal sokkal magasabban kepzett embernel.

En is voltam tesztet irni, ugyan a felso 1%-ban nem vagyok, de ugy gondolom realis ertekelest kaptam. Viszont a mai napig nem ertem onismereten kivul mire jo ez a szajtepes. Ha hasonlo tarsat keresel ugy is felismered annak viselkedese, megnyilvanulasa alapjan. Persze ehhez kell, hogy idot szakits a masikra..


U.i.: Mindenkinek legyen gyanus, ha egy intelligencia tesztben szamok / szavak / lexikalis tudast feltetelezo dolgok jelennek meg. Sokan keverik / osszemossak az intelligenciat az intellektussal..

2016. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
84%

Akkor kérdező, mond meg ebben a számsorban mi a szabály és folytasd 1-2 számmal:


12, 9, 6, ...?

2016. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
100%

Az IQ különféle készségstruktúrák átlagából áll össze. Lehet úgy is valakinek átlagon felüli az IQ-ja, hogy bizonyos területeken kiemelkedő képességei vannak, más területeken pedig épp csak átlagos, vagy átlagon aluli.

A legtöbb magas intelligenciájú emberrel ez a helyzet.

Attól, hogy valakinek a matematikai logikája kimagasló, könnyen lehet, hogy a többi területen kevésbé jeleskedik.

Én a magam részéről szeretem az átlagon felüli intelligenciájú embereket, de a legkevésbé a matematikai logikával tudok mit kezdeni a hétköznapokban.

A párkapcsolat szempontjából lényegesen hasznosabb a problémamegoldó képesség és a verbális intelligencia. Az én drága párom például matekzseni, de ez inkább eltávolít a hétköznapokban, mintsemhogy közelebb hozna. Szerencsére a többi területen is kimagaslóak a képességei, ezeket sokkal hasznosabbnak érzem a kapcsolatunk szempontjából.

2016. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 A kérdező kommentje:

Egyetlen értelmes válasz kaptam 16-ból, de az sem a helyes megoldás. Köszönöm szépen |3|as. Jó gondolatok, de aki az 1%-ban van, annak ennél jóval többet kellene felmutatnia.


Meglep, hogy eddig nem jöttek megoldások, itt az oldalon több ember állítja, hogy 140-150 körüli IQ-val rendelkezik. Ilyen értékekkel ez a probléma megoldható kellene, hogy legyen!


A feladatot egyébként időlimit nélkül lehet boncolgatni. Aki képes egyáltalán megoldani, az legyen szíves írjon majd privát üzenetet!

2016. márc. 18. 19:59
 18/93 anonim ***** válasza:
Az,hogykinek milyen a logikája,vagy a viselkedése,az két különböző dolog.Te az intelligenciának a logikai részét közelíted meg,abból is a matekot,úgy,hogy diszkalkúliásként inkább ne várj semmit tőlem.Ettől függetlenül én nem érzem magam kőbunkónak,hogy ezt nem bírom megcsinálni.A zsenitől persze messze vagyok,de azért annyira hülye nem vagyok,mint a sxgg.
2016. márc. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés az arrogancia csúcsa.:D
2016. márc. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztatlak hogy kntelligenciát nem 1 feladattal szoktak mérni, hanem több feladattal és időlimittel, mivel egy feladattal csak 2 csoportba lehetne sorolni az embereket. A másik, hogy tesztelni is szokták őket egy gondosan összelított reprezentatív csoporton, hogy a határértékeket meghatározzák. Az hogy te kiraksz ide egy szál feladatot, aminek a megoldása valószínűleg az interneten is fent van, az nem is arrogancia, inkább ostobaság.
2016. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!