Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak és a nők, hogy intelligensek?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Sokan kérkedtek az értelmi képességeitekkel, nevezhetjük intelligenciának, vagy akár IQ-nak. Sokan csillagos egekbe menő számokat valltok magatokénak, úgy gondoltam, hogy adok nektek lehetőséget bizonyítani, mert én olyan társat szeretnék aki tényleg kiemelkedő ezen a területen.


Milyen érték szerepel a '???' helyén és miért ?


9, 6, -11, 9, 3, 1, 11, 2, 1, ???, 14, 4, -1, 16, 7, 8, -10, 19, 5


Aki esetleg kellemetlenül érzi magát, az ne foglalkozzon a problémával, csak, hogy megmaradjon a lelki béke, mert az bizony fontos dolog. Aki viszont úgy érzi, hogy ő valóban a felső 0,1> részét képzi, az nyugodtan időzzön egy keveset a megoldáson.


Sok sikert kívánok!



2016. márc. 18. 00:42
 31/93 anonim ***** válasza:
100%
Először el kell dönteni, hogy ránézésre van e benne bármiféle rendszer. Nem igazán, de van benne 3 negatív szám nem közvetlenül egymás mellett és bizonyos számok ismétlődnek és a vége magasabb értékű. Ezt ránézésre már el lehet dönteni. Amit ezután tehetünk, hogy megszámoljuk hány szám van benne. 19. a ???-t is beleszámolva, mivel az is része. A 19 nem osztható fel egész számokra. Ha hármasával, négyesével, ötösével lennének, és a negatívak is valamiféle rendszer alapján következnének lehetne számolgatni, összeadni, kivonni, szorozni. De ez így... elég nehéz.
2016. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.


Én azért reménykedem, csak képes lesz valaki megküzdeni ezzel a problémával!

Privátoknak üzenném: A megoldás közzé tétetik majd idővel, de még várok.

2016. márc. 20. 14:13
 33/93 anonim ***** válasza:
90%

26-os voltam

Az a megoldás, hogy nincs megoldás .


És ez az IQ kérdés, hogy fontos, nem fontos... Számomra nevetséges. Nem mérvadó. Jártam mensa taggal, és annyira hihetetlenül bunkó volt, hogy nincs rá szó. Mellesleg ha már ennyire izél itt mindenki hogy neki mekkora akkor elárulom, hogy nekem is átlag feletti, szakember csinálta, és nem emlékszem a pontos számra, mert nem érdekel túlzottan.

Elnézést a hideg stílusért csak elég undorító ez az egész komment-izé így ébredés után.

Igen, arrogáns a kérdező. Igen , nem az IQ az első. De ha neki igen? És ha nem ilyen egy igazi IQ teszt? Ez egy rejtvény, és én szeretem a rejtvényeket.

De őszintén szólva elég bosszantó ez az egész és elvette a kedvem a megfejtéstől. Egyébként azért gondolom, hogy nincs neki, mert maga a számsor nélkülöz minden logikát. Esetleg ???=Z

De kedves emberek, valljuk be,ez az egész dolog undorító. Mindanyiunk viselkedése.

2016. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
100%

#33 a Z az nem is rossz. Szerintem megnyerted magadnak a kérdeződ. :) hogy undorító-e vagy sem, sajnos ez van ha provokálják az embert, mi meg etetjük a trollt. Szerintem el is fogja fogadni a megoldást, mert jobbat ő sem fog tudni kitalálni, vagy előáll egy olyan lehetetlen megfejtéssel, hogy a krisztushoz köthető események évszáma ABC sorrendben. A megoldások száma valószínűleg végtelen, és az is igaz, ha örökéletű majmot végtelen időre összezársz egy szobába egy írógéppel, akkor megadja neked az összes megoldást, megírja Shakespeare összes művét.


Szóval a majom a megoldás, magyarul a kérdező, és 42!

2016. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 34es :)

Majmok te jó ég igazad van :D csodás válasz :) de én maradok a Znél :D

(33as vagyok)

2016. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
100%
Na, már elég idő eltelt, most már kiderülhetett hogy senki sem ér fel az isteni okosságoddal, halljuk a választ! :)
2016. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
100%
A 42-t adom.:D
2016. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
Magyarázattal kérjük a választ.
2016. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
100%

10es vagyok. A kérdőjelek bal oldalán lévő számok összege 31, a jobb oldalon lévőké 62, tehát ha a "???"="<", akkor egy állítást kapok, miszerint 62 nagyobb mint 31 (kétszer).

Ui:továbbra is modoros faxszkodásnak tartom az ilyesmit :p

2016. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
#39 Azt elfelejted hogy a '<' az nem érték, hanem relációs jel. :)
2016. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!