Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a melegekrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a melegekrol?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bajom veluk, hisz en ebben novok fel. En tamogatom a meleg hazasodast meg az orokbefogadast stb. mert errol ok nem tehetnek es ugyanugy ereznek mint a heterok csak azonos nem irant. DE az h ok ilyen felvonulast meg fa om tudja miket csinalnak azert az mar gaz, ha tarsadalmi egyenloseget akarnak akk ne tunjenek mar ki a sorbol! Mi heterok sosem csinaltunk rendezvenyeket meg ilyenek. Engem nem zavar ha egy leszbi vagy egy meleg part latok csokolozni vagy eppen a kis bu igyerek nonek oltozik...ha ugy jol erzi magat csinalja...szabad vilag van! De ezek a rendezvenyek, igy sosem fogjuk oket elfogadni ha folyton kilognak a sorbol. Velemenyek? Ti elfogadtatok mar oket, mennyire?

2016. ápr. 8. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

Otthon mindenki azt csinál amit akar. Ezenkívül a melegekkel nincs bajom, a kis bu zikat, akik felvonulnak az utcán meggyilkoltatnám.


Amíg két azonos nemű nem nyalja falja egymást az utcán, addig nem érdekel. Én sem csinálok ilyet az aktuális barátnőimmel. Az intimitás két emberre tartozik, nem a világra.

2016. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen tehat az is h faljak egymast, mert mi fogadjuk el oket...persze nekunk meg az is undorito ha heterok csinaljak... :$
2016. ápr. 8. 20:24
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem csinálnk rendezvényeket. Gondolj csak az éhségmenet/békemenet duettre, sőt régen a PArádé konkrétan a melegfelvonulás útvonalán ment, épp annyira lezáratva a várost.

Amúgy én minden rendezvényt utálok, mert antiszoc vagyok, viszont legalább éppen annyira utálom a heterokat, mint a homokosokat, szóval én vagyok a legkorrektebb :)


Nekem sincs amúgy bajom velük, szóval házasodjanak, kaphassanak gyereket is(megfelelő körülmények közt).


A melegek nagy része amúgy jellemzően nem Pride-párti és nem szeretné utcára vinni a melegségét. Ez nem a homokosságról szól, hanem az exhibicionizmusról.

2016. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem is tudom. Otthonukban bármit csinálhatnak.


Pár idióta van akik parádén ökörködnek meg mindenféle abnormalitást is le akarnak tuszkolni a többiek torkán, amolyan provokálásképpen (Biblia lehugyozása - nem vagyok vallásos, de ezt nem kellene), csupasz seggel végigvonulás a parádén.


De akiket igazán utáok azok a politikusok akik a melegekkel kapcsolatban próbálnak szavazót nyerni (mndegy, hogy erőltetetten mellette - SZDSZ, vagy keményen ellene MIÉP, FKGP állnak) nem egészséges a politia "mindent-vagy-semmit" hozzáállása.


A nyílvános nyalifalit én heteróknál sem tartom túl etikusnak, szóval melegeknél sem.

2016. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
ratyikról nem alkotok véleményt
2016. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Még nem láttam élőben csókolózni sem két meleget,párokat sem. Azt hiszem semleges lenne a reakcióm,picit megbámulnám,mert még nem láttam ilyet..de nem ítélkezem,vannak sokkal rosszabb dolgok és fontosabbak is az életben. :)


De azok,akik már túlontúl megjátsszák,hogy ők melegek,elvannak maguktól szállva,na azokat nem bírom.

2016. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

#6


Meg azok a zenészek aki tehetség híján kijátszák a meleg-kártyát és rögtön van pár rajongójuk, főleg a ballib médiában "milyen bátor!"


Amúgy a melegekkel szembeni legjobb kritkákat a South Park készítette. A melegek minden rétege szerepel:


A kissé művészkedős Meleg Al bácsi

A bizarr, de amúgy egész normális Furkó

A beteges (Saddam) és a nagyon langyi (Michael?)

És az undorító gusztustalan, direkt provokálós is (Garrison)

2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az első írta. Amíg itthon művelik nincs bajom. Ha a szemem láttára, akkor elhányom magam, mert undorítónak találom. Nem tehetek róla én se, hogy ettől felfordul a gyomrom. Az, hogy felvonulást és ilyeneket csinálnak az katasztrófa....
2016. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"kis bu igyerek nonek oltozik...ha ugy jol erzi magat csinalja..."


Ja, látszik mennyire elfogadó vagy. :D Csak mondod, mert ettől érzed magad felvilágosult értelmiséginek. Ha a gyereked meleg lenne, te akadnál ki a legjobban. :D

2016. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem érdekelnek, de azért örökbefogadást és házasságot (ami eredetileg vallási dolog és két különböző nemű ember szövetségét jelenti) nem támogatom. Ezen kívül miattam azt csinálnak, amit szeretnének.
2016. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!