Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a melegekrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a melegekrol?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bajom veluk, hisz en ebben novok fel. En tamogatom a meleg hazasodast meg az orokbefogadast stb. mert errol ok nem tehetnek es ugyanugy ereznek mint a heterok csak azonos nem irant. DE az h ok ilyen felvonulast meg fa om tudja miket csinalnak azert az mar gaz, ha tarsadalmi egyenloseget akarnak akk ne tunjenek mar ki a sorbol! Mi heterok sosem csinaltunk rendezvenyeket meg ilyenek. Engem nem zavar ha egy leszbi vagy egy meleg part latok csokolozni vagy eppen a kis bu igyerek nonek oltozik...ha ugy jol erzi magat csinalja...szabad vilag van! De ezek a rendezvenyek, igy sosem fogjuk oket elfogadni ha folyton kilognak a sorbol. Velemenyek? Ti elfogadtatok mar oket, mennyire?

2016. ápr. 8. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

10-es

Eredetileg vallási dolog, de ma már nem(feltétlenül) az.

Tudod, polgári szertartás is van és alapvető egy polgári szerződésféle...

2016. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
11: Tudom. Azért írtam, hogy eredetileg. Most pedig a homoszexuálisok egy olyan eredetű szertartáson szeretnének részt venni, ami alapból elítéli az azonos neműek közötti kapcsolatot.
2016. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%
Pontozzatok le de pusztuljon a férgese....
2016. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es

Tényleg nem vagyok a téma szakértője, sőt figyelemmel sem kísértem a melegmozgalmakat, de sztem messze nem egyházi esküvőre apellálnak olyan nagyon, hanem sima polgárira, tudod, ami olyan nagyon kiment a divatból: Miss Önkormányzat, tanúk, összecsukható székek, házassági anyakönyv,stb.

2016. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

14: Még egyszer... tudom. De önmagában ez egy szertartás, ami vallási eredetű és nem értem, hogy miért akarnak mindenáron egy olyan vallási eredetű szertartásban részt venni, ami elítéli az azonos neműek közötti kapcsolatot. Az, hogy van egy modernebb változata, ami anyakönyvvezető előtt zajlik le, nem von le semmit az eredeti mondanivalójából.


Vannak a házasságnak modern változatai, lásd élettársi kapcsolat.

2016. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem tényleg mindegy, mert mondjuk a házasságot sem tartom nagyra, de tényleg nem értem, hogy mi abban a logika, hogy őket kizárják éppen ezen az alapon.

Nem tudom, hogy ez kinek miért fájna?

2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16: Akkor visszakérdezek. Nekik miért fáj, hogy nem házasodhatnak?


Mondom... Ott van az élettársi kapcsolat. Azt kell olyan szintre felhozni jogilag, hogy egyenrangú legyen a házassággal és ennyi. A házasságot pedig hagyják meg az ellenkező nemű embereknek.

2016. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17

Nem mondom, jogos érv, de az övéké is az lehet, hogy minek csinálni egy "másik" házasságot, ha már van egy.

De mondom, neked hótmindegy, mert engem a házasság nem érdekel, pedig heteroként lehetne.

2016. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi a véleményetek az esőről? Nekem nincs semmi bajom vele, míg a négy fal között csinálja. lol
2016. ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ott volt 19-es! :D
2016. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!