Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfelejteni a múltamat? Mit tegyek hogy könnyebben elfelejtse? Jogosan durcizik emiatt?

Figyelt kérdés

2x 1 hónapot Bár hostesskedtem Olaszországban. Ott ismertem meg a mostani olasz barátomat. 8 hónapja vagyunk együtt és sokszor előfordul, hogy durván válaszol vissza nekem vagy nem válaszol órákon keresztül. Ilyenkor megkérdezem hogy mi a baja, amire mindig azt mondja, hogy nem tudja elfelejteni a múltamat, hogy kimentem Bár hostesskedni olaszba ahol idős férfiakkal konzumáltam meg vacsoráztam, de természetesen szexmentes munka volt. Ez ott elég lealacsonyító munka. Engem ez nagyon zavar és szomorú vagyok amikor ezt mondja nekem. Néha annyira zavar ha nem keres, hogy sírok miatta. El kellene fogadni a múltamat és engem is ha szeret. Ha meg nem akkor ez így nem működhet ha rosszul érzi magát miatta.

Egyébként 24 éves egyetemista lány vagyok ő pedig 35 éves.



2017. máj. 30. 18:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a pasit.

Állandóan ez lesz a témája. Ha zavarja, minek szedett fel?

2017. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ha öt is hostesskent ismerted meg, akkor miert duzzog most ?

Szerintem ez a ferfi nem a te jóakaród, baratod, hanem meg akar törni , elvenni az életkedved, pszichezne, amig se masnak se magadnak nem vagy jó.

Vannak ilyen emberek, h a féltékenység alcaja alatt tart terrorban, közben nem feltekeny , hanem pszichéz.

Több mint valószinu h mas csajokat is szédit es mikor talalkara kell menjen , gyorsan bedobja a sertödöttet, h ö megcsalhasson, legyen alibije, es meg te érezd magad rosszul, magyarazkodj.

Talalkoztam ilyen szemtelen aljassággal, lattam.

Bocs ha rossz néven veszed , de egy hostess lánynak alt ennél több esze van, h ilyen pasikat komolyan vegyen.

2017. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
"Ott ismertem meg a mostani olasz barátomat. Mikor kezdte el zavarni a "multad"? Gondolom eleinte nem. Talán még örült is neki?
2017. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jó pasi, ha ennyire odáig vagy érte, de el kellene engedned, mert később csak még rosszabb lesz. Nem szeret téged, ez a helyzet. Az is lehet, hogy a múltad csak kifogás neki, hogy leépítsen.

Ne hagyd magad megalázni, találsz olyat, aki tényleg szeret. Ja, és ahogy írták is, nem muszáj minden részletről beszámolni a múltaddal kapcsolatban.

2017. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sokat segítene az elfelejtésben, ha a legközelebbi alkalomkor közölnéd vele, hogy ha annyira nem tetszik neki, akkor talán bekaphatja az összes fszod és elhúzhat a vérbe. Vagy dolgozza fel és kussoljon róla a hátralevő életében, különben prompt valagbarúgod.
2017. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az olasz mentalitás ilyen. Persze ma már nem mindenki, de az alapkultúra. Ott még sok helyen mindig a férfi az úr a háznál, a nő csak gyereket nevelni tudjon jól, és főzni, háztatást vezetni. A férfi egy kávéscsészét nem most el maga után, mert női munka, de játssza a családfőt a döntéseknél, ő tudja jobban mi kell a háztartásban. Egy nőt tisztelnek, az anyjukat. A nő akkor tisztességes a szemükbe, ha jó anya, gyereket szül és jó háziasszony és természetesen csendben marad. Ilyen munkával szégyell egy nőt a barátai , család előtt. Biztos szeret ha veled van, de vívódik benne a megfelelés az ismerősei körében. A prostikhoz járhat egy nős férfi is, de a nő legyen hűséges.
2017. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!