Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet összeszedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összeszedni a pénzt az élethez?

Figyelt kérdés

Itt állok 27 évesen, egyetemet végeztem, a szakmámban elhelyezkedve az átlaghoz képest jól keresek. Van barátnőm, aki fiatalabb nálam, nincs szakmája, de dolgozik eladóként.

Fizetünk mindent, amit kell, lakhatás, számlák, étel, nem szórakozunk sokat, havonta 1-2 alkalom, akkor se kell durvát elképzelni. Ezek mellett félre tudunk tenni havi 100ezret. Körülnézve a piacon szívszorítóak az árak egy lakásra is. 20 év spórolással tudnánk egyáltalán egy apró garzon magunkénak tudni? Arról nem is beszélve, hogy olyan, mint autó, nem is álmodok róla, már az, hogy létezne a tulajdonomban, a maradék megtakarítást is elvinné.

Hogyan csinálják azok, akiknek 30 évesen már 3-4 szobás házuk, új autójuk van? Tehát már jómódban alapíthatnak családot, ami jogos is, mivel 30 év felett úgy mondják, már el van késve vele az ember.

Kissé el vagyok keseredve, úgy érzem nem adhatom meg a páromnak a normális életet, amit mindenhol látunk, házzal, gyerekekkel, időnként üdüléssel.

Mit csinálok rosszul? Ti hogyan álltatok talpra?



2020. márc. 30. 12:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért fikázza itt valaki a bolti eladókat?Az nem normális szakma?Igen,nem keres annyit mint egy irodista de igenis keményen dolgoznak a bolti eladók is.Szerintem.
2020. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

21.-nek.


A Gyakori válaszolói szerint, csak a 3. diplomától lesz ember az ember!


Aki munkával keres pénzt, és az nincs meg havi 800+, az egy csicska, söpredék, féreg!


Ja, és itt a nők nem pénzéhesek ám, dehogy! >:)

2020. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
A barátnőd németben/bécsben eladóként (később akár üzletvezető helyettesként, üzletvezetőként) jobban is keresne és még az ottani árakhoz képest is jobban élne, mint itthon a legtöbb diplomás nő. 😂😂
2020. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
2020. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
44%
Végzés után egyetemen kezdtem el dolgozni (nappali Phd), akkor havi 100-at (ha volt extra project 150-et) kerestem. Az volt a "könnyítés", hogy szüleimtől kaptam lakást, így lakhatásra nem kellett költeni. Egy év után otthagytam a helyet. A másik munkámat fő + részmunkaidőben végzem (vagyis 2 helyen) így nettó 400-500 (kezdetben 300) összejön. Aztán nyitott szemmel jártam és 29 évesen a tőzsdén sikerült 3 misiből 70-et csinálni (ennyit arról, hogy munkával lehet egyről a kettőre jutni). A lakást eladtam és vettem egy kellemes házat és új autót, de természetesen megtakarítást is hagytam. Így van 32 évesen 4 szobás ház és új autó mindenféle illegális dolog nélkül full tiszta, adózott pénzből. Ha vigasztal, a csajok messzire kerülnek, pedig még kondiba is jártam mostanáig (korona). Tanulság nem nagyon van, max. annyi, hogy az ember ne szűküljön be egy dologra, hanem folyamatosan nézze a világ dolgait és ha valahol jön a lehetőség azt vegye észre.
2020. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem diplomás minden magyar. Aki valaha járt egyetemre vagy dolgozott ilyen vezető alatt tudja hogy nem különbek, sőt...

Inkább egy aranyos, jószívű eladó csajszit mint egy diplomásat!

Körülöttem mindenki örököl, vesz neki az anyja...

2020. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
70%

na megérkezett az első kamugép a 25 ös válaszoló személyében...


"29 évesen a tőzsdén sikerült 3 misiből 70-et csinálni"


Aha tudod ki hiszi ezt el.. max a kisgyerekek.

2020. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

#27-nek: Egy anonim fórumon mégis minek kellene kamuznom? 2017-ben a BÉT-en sok kispapírt fellőttek a csillagok közé, sokan jól jártak.

Abba meg bele se gondolok, mi lett volna, ha hallgatok az ismerősömre még 2014-ben (amikor még szinte senki sem hallott róla) és BTC-t is vettem volna és annak egy részét menet közben átrakom a "magyar megfelelőjébe" (ami nem kriptovaluta, hanem pár részvény). Akkor már több száz misi lenne, mérsékelten kockázatos stratégia mellett is. De azzal is tisztában kell lenni, hogy ilyenek 10-20 évente 1x vannak.

De oda akarok kilyukadni, hogy az embernek mindig le kell vonni a konzekvenciákat, akkor is, ha ez kellemetlen. Nekem egyszer szóltak '14-ben, nem vettem a lapot, utána amikor '17-ben mások szóltak, már kapcsoltam. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy az orákulum megmondja a tuti infót, hanem egy egyszerű sörözés közben valaki (egy barát, családtag vagy egy felszínes ismerős) megemlíti "Ti hallottatok arról, hogy..." stílusban a dolgot.

2020. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek nem volt semmije az én voltam. 0 családi háttér, a felségemnek is. Talán egy biztatást kaptam az életben, mikor az egyetemen az egyik idős úr, akinél kertészkedtem a hasonló sírásomra, minta tiéd azt mondta, hogy ne aggódjak minden meglesz, aminek meg kell lennie. Mi is albérletben laktunk, nekünk is 0 forintunk volt, volt munkanélküli és reklámanyag terjesztés is a karrierben. Aztán egyszer, kb 35 évesen elmozdultunk egy picit a semmiből. 10 éven belül minden megvolt, amiről te is álmodozol. Pénzt szerezni nem annyira nehéz, de oda kell figyelni, hogy ez mekkora változást hoz az életedben. Ne felejtsd el ezt az időt és azt sem ki áll melletted most, mert az fog melletted állni akkor is. Szóval nem aggódni, nyitott szem, nyitottság, érdeklődés, odafigyelés, kis bevállalás és minden rendben lesz.
2020. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Hitel.

Magyarorszàgon 70% a a nèpessègnek hitelre vesz autòt illetve hàzat.

Hàzat a mai vilàgban egy falusi kispista nemis tudna felhúzni önerőből.

Az àrak elvannak szàllva nagyon is. Hitel nèlkül ma màr sok ember az utcàn vègeznè.

Hiszen van aki szemèlyi kölcsönt vesz fel azèrt is hogy megtudjon venni egy biciklit a gyerekènek.

2020. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!