Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Pár éve élek párkapcsolatban, válásom után ismertem meg páromat. 50+-os vagyok, cseppet sem fiatal. Örültem hogy lesz valaki akivel együtt öregedhetek meg, szeretetben, egymást segítve. Sajnos az egyik legnagyobb probléma köztünk (mert akad más is)a szexuális össze nem illőség. Párom kifejezetten szexcentrikus. Mostanra oda jutottam hogy nem érdekel vele a szex. Mivel sokadik próbálkozásom után sem érti mi a gondom, világossá vált számomra hogy szakítanom kell vele. Nagyon nem könnyű, mert azért szeretem. Mit gondoltok, léteznek a korosztályomban még olyan szabad férfiak akiknek nem elsődleges a szex? Akik bírnak napokat kihagyni anélkül hogy szemrehányásokkal illetnék emiatt társukat?
2020. dec. 14. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

"Mivel sokadik próbálkozásom után sem érti mi a gondom"


Mi a gondod?

2020. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagytok fiatalok és egyébként szereted, két alternatíva van (mivel nem érdekel a szex):


- Hagyod, hogy házon kívül bonyolítsa, de lehetőleg ne nyilvánosan, hogy ne legyél közröhej tárgya, vagy

- nincs mese, engeded az útjára, mert nem vagytok vérmérsékletben egymáshoz valók.

2020. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Alkoholistákat keress, azok ennyi idősen már rendszerint impotensek.

Vagy az nem kell?

Mert egy 50+-os, egészséges férfi még javában aktív.

2020. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

De ez gondolom nem a múlt héten derült ki, miért költöztél össze vele?

Váljatok el, mert jobb ez még most, mint 10 év múlva egymásba állítani a baltát!

2020. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj!
2020. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Èn mennék.

Nekem is volt olyan pàrom akit egy idö mulva nem kivàntam söt undorodni is kezdtem töle én szépen megköszöntem neki az addigiakat es elbucsuztam.

Aztàn talàltam màst akivel imàdtam es fel is pörgetett hogy en akartam jobban meg mindig.még magamon is meglepödtem.

2020. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, én a helyedben egyszerűen és következetesen mindig nemet mondanék a szexre, amikor nem kívánod. Akkor is, ha tudod, hogy szemrehányást fog tenni ezért. Majd benne kialakul, hogy szeret-e annyira, hogy elfogadja a helyzetet hosszabb távon és így is melletted marad-e. Így övé lesz a döntés. Ha fontosabb neki a szex, mint a te társaságod, akkor úgysem ér sokat ez a kapcsolat.
2020. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehetséges csak vele nem érdekel a szex, annyi szemrehányást kaptam már.

Én egy biztonságos kapcsolatra vágytam megértő párral. Mostani páromat folyton a szex érdekli. Nem vagyok frigid, heti 1-2 szer nem utasítanék el olyan férfit aki egyéb napokon nem erőlteti. Kérdésem az lett volna, szerintetek létezik ilyen férfi?

2020. dec. 14. 15:44
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Igen léteznek azok is akik értenek a nökhöz a nöi lélekhez es a nöi testhez is! Akik kihozzàk belöled azt is amit nem is hittél volna magadrol!:).Csak megtalàlni nem könnyü. Es az sem biutos hogy ö nem repked màsra is.


7# is jókat irt amugy.

Ebböl kiderülne az is hogy tanuloképes e kapcsolatra képes e vagy csak egy diszno.

2020. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni amit 7-es ír.De eddig is többször visszautasítottam.Mit tehetnék mást ha minden nap akarja.Olyankor már nem próbálkozik,de visszafogott,nem kedves,nem puszilgat az biztos.Kissé kimért velem.Azokon a napokon ölelget és puszilgat amikor reménye van rá hogy lesz valami.Engem az ilyen viselkedés elszomorít.
2020. dec. 14. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!