Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Másik városba költöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik városba költöztem szerelem miatt, rosszul sült el. Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Számomra teljesen idegen városba költöztem el Bp-ről. Kezdetben még boldog voltam, találtam munkát, jól alakultak a dolgok.. De már több mint fél éve depresszióban élek. A szerelem megvan viszont a várossal, a munkámmal, az itteni emberekkel finoman szólva nem tudok megbarátkozni. Nem hogy megszoknám inkább egyre jobban gyűlölöm. A családomnak nem szeretnék csalódást okozni azzal hogy visszamegyek, így viszont teljesen tönkremegyek. Ti mit tennétek a helyemben? :(

2017. márc. 26. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami nem tetszik? Kulfoldre koltoztel?
2017. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kendrazoltan ***** válasza:
100%
A családodnak mivel is okoznál csalódást? Nem teljesen értem...
2017. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondod, hogy inkább tönkremész, csak a családod ne "csalódjon"?

Te nem vagy 100-as!

Az sokkal nagyobb csalódás lesz nekik, ha előkerülsz egy idő után mint egy zombi és egyenes utad vezet a pszichiátriára.

Akkor aztán büszkék lehetnek rád!

2017. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek ketten vissza Budapestre. Ha ennyire rosszul érzed magad, a barátodnak is meg kell értenie. Csak akkor lehet gond, ha van másik kapcsolatból ott gyereke.
2017. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Belföldre. Igazából én nagyon szerettem Budapesten élni, hiányzik az a sok lehetőség amit adott vagy amit még adhatna. Belecsöppentem egy olyan városba ahol teljesen más mentalitású emberek élnek más értékrenddel, a munkám során emberekkel foglalkozok szóval tudom miről beszélek és nem tetszik amit látok.


Magamról annyit, hogy a párom előtt nagyon hosszú ideig egyedül voltam és azt hitte a családom hogy most megtaláltam a nagy őt, ráadásul nagyon megkedvelték. Azt hitték egyenesbe jövök és ha "otthagynám" azt úgy könyvelnék el hogy hosszú távon nem fog már működni a dolog...


Utolsó! Szerencsére nincs gyereke viszont nagyon jó állása van és nem akarja egyik napról a másikra otthagyni. :/

2017. márc. 26. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:

És ez nagyváros, vagy kisváros?

Miért nem a barátod költözött Bp-re? A munkája miatt?

Ha depressziósnak érzed magad, meg kell értenie, hogy környezetváltozás kell neked. Csak azért, mert a családod "elvárná", ne hagyd így elnyomni magad. Ha tudnák, hogy milyen lelki állapotban vagy, nem hiszem, hogy csalódást okoznál nekik....

Neked jobb lehetőségeid lennének Bp-n ? (munka)

2017. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondhatni nagyváros (azért nem írom le melyik nehogy megbántsak valakit). Igen, a munkája miatt költöztem én ide. Ami engem illet ugyanannyit keresek viszont szeretnék tanfolyamokat elvégezni a kinézett budapesti iskoláimba..

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.

2017. márc. 26. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:
A párod szereted még? Csak a helyet gyűlölöd?
2017. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Költözzetek a környékre egy kisebb városba pl. Szegedről Hmvhelyre, vagy Szolnokról pl. szajolba vagy martfűre . Én így vagyok Szegeddel és Szolnokkal. Az emberek többsége átnéz a másikon meg tele van igénytelen cigánnyal. Költözz vissza :) Ha szeret megérti, vagy ajánl más opciót.
2017. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem és munka miatt költöztem anno hozzád hasonlóan budapestről. Eleinte gyűlöltem, amikor csak tudtam, hazajártam, vagy bezárkóztam a lakásba. Az első fél év így telt el. Szépen lassan elkezdtem hozzászokni a környezethez, eleinte magam sem vettem észre.

Sok év után sírva költöztem vissza pestre. A mai napig hiányzik - pedig eleinte hozzád hasonlóan gyűlöltem mindent.


Saját tapasztalat alapján én azt mondanám, adj még időt a dolognak. Látogatóba pedig ne félj hazajárni, ha a munkád megengedi, az is sokat segíthet. :)

Viszont a párodat ne zárd ki ebből a körből, ha nem érzed jól magad, beszélj vele, mondd el az aggályaidat, mindent. Még az is lehet, hogy lesz jó ötlete, ami benned fel sem ötlött. :)

2017. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!