Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Pár éve élek párkapcsolatban, válásom után ismertem meg páromat. 50+-os vagyok, cseppet sem fiatal. Örültem hogy lesz valaki akivel együtt öregedhetek meg, szeretetben, egymást segítve. Sajnos az egyik legnagyobb probléma köztünk (mert akad más is)a szexuális össze nem illőség. Párom kifejezetten szexcentrikus. Mostanra oda jutottam hogy nem érdekel vele a szex. Mivel sokadik próbálkozásom után sem érti mi a gondom, világossá vált számomra hogy szakítanom kell vele. Nagyon nem könnyű, mert azért szeretem. Mit gondoltok, léteznek a korosztályomban még olyan szabad férfiak akiknek nem elsődleges a szex? Akik bírnak napokat kihagyni anélkül hogy szemrehányásokkal illetnék emiatt társukat?
2020. dec. 14. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=BN1WwnEDWAM


Na igen... ez az örök kérdés :D

2020. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi 48 vagyunk, nő létemre én kívánom többet a szexet, de heti 2x-3x teljesen jó nekem; ha ez heti 1x lesz, az sem lesz gond. Minden nap azért nekem is sok lenne. Szerencsére a páromnak nem a szex a legfontosabb.
2020. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó neked 12,hol lehet ilyen férfit találni.Nekem a heti kettő még belefér.Sokat gondolkoztam lehetséges azért jutottam el ide mert párom erőlteti.(persze nem fizikailag,inkább lelkileg)Ha nem lenne muszáj,talán nekem is jobban esne a szex.
2020. dec. 14. 19:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég, még mindig te? Már több, mint két éve nyűglődsz vele, átlag 3 havonta feltéve ugyanazt a kérdést, más szavakkal.

Szerintem menj. A párkapcsolat nem arról szól, hogy akkor is dugni kell, ha nincs kedved.

2020. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!