Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg én vagyok a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz, hogy rosszul érzem magam, ha a párom nem tartja, amit megbeszéltünk?

Figyelt kérdés

A történet egyszerű. Átmegy a haverokkal meccset nézni, sörözni.

Megbeszéljük, hogy x időre hazajön, majd időközben írja, hogy nem gond ha marad még?


Nekem ez szarul esik, mert változtat a megbeszélteken.. tudom, hogy nem a világ szakad össze, de mégis szarul esik....


és tényleg nem érti, mi a problémám?



2022. dec. 4. 19:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
egy szar vagyok...
2022. dec. 4. 19:24
 12/33 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon durva személyiségönrombolás. Senki nem mondott ilyet. Ha néha elmegy, akkor ne kösd meg semmivel, majd hazamegy.
2022. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
mindig azt gondolom, hogy velük igazából sokkal jobb... én csak a probléma vagyok.. és már én is így érzem...igaza van
2022. dec. 4. 19:29
 14/33 anonim ***** válasza:
7%
Ugyanolyan vagyok mint te. Én sem szeretem, ha valaki nem tartja a szavát. Számomra az már megbízhatatlan. Egyszerűen a párod mikor elmegy , mondjon az érkezési idejére + 1-2 órát. Legfeljebb hamarabb érkezik.
2022. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%

13-as Pszichológus nem ártana!

Miért nem csinálsz ilyenkor te is programot, akkor nem lesnéd-várnád, hogy mikor ér haza?

2022. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

mert külföldön élek, szociális szorongással, emiatt alig barátokkal

sajnos tudom, hogy elkúrom az életemet, de nekem nem megy könnyen barátkozni, kevés olyan van akivel szívesen töltök időt

csak úgy programozni meg nem szeretek, hogy elteljen az időm..

Sajnos..

2022. dec. 4. 19:34
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész sztori külföldön játszódik? A kérdések további elemzése mindig kihozza a szöget a zsákból:)
2022. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Igen, külföldön
2022. dec. 4. 19:47
 19/33 anonim ***** válasza:
86%

Hogy néz ez ki kérdező? 10-ig maradhat, aztán hív mondjuk fél 10kor, hogy figy, maradnék még, te azt mondod oké maradj, aztán puffogsz vagy mondod, hogy megbeszéltétek, igenis tartsa magát hozzá és nem tartja vagy sóhajt egyet, hogy hát jó és hazamegy?

Mert csak akkor nem tartja magát és kéne rosszul essen, ha nem megy haza mikorra megígérte. Ha jelzi, h maradna még, az miatt nem kéne a dráma.

2022. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Jajj ez nem olyan komoly dolog amihez tartania kell magát, hisz semmi tétje. Ha pl. megigeri h elvisz egy vizsgálatra, de mégsem megy haza időbe, te meg ezért lecsúszol róla az gond.


Nekem eszembe se jutna a párom idejét bekorlátozni, de ha ezt tenném sztem nem is lennék már a barátnője.

Amúgy rendes, hogy legalább szól, h ne várd, mert később megy.

2022. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!