Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg én vagyok a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz, hogy rosszul érzem magam, ha a párom nem tartja, amit megbeszéltünk?

Figyelt kérdés

A történet egyszerű. Átmegy a haverokkal meccset nézni, sörözni.

Megbeszéljük, hogy x időre hazajön, majd időközben írja, hogy nem gond ha marad még?


Nekem ez szarul esik, mert változtat a megbeszélteken.. tudom, hogy nem a világ szakad össze, de mégis szarul esik....


és tényleg nem érti, mi a problémám?



2022. dec. 4. 19:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

Tehát az a baj, hogy társfüggő vagy és nem találod fel magad a párod nélkül?

Ilyenkor az a megoldás, hogy nem mond időpontot, hogy mikor ér haza. Nem a gyereked, hanem a párod!

Szavahihetetlen akkor lenne, ha nem szólna, hogy marad még. Önálló független ember, férfi , ne akaszkodj rá szerintem, ezt egyetlen férfi sem szereti! Inkább magadat fejleszd ebben az időben. Menj el sportolni, csajos programra.

2022. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

úgy néz ki, hogy ő azt mondja na 7re jövök és a másik meccset nézzük együtt.

Már alapból úgy indul el, hogy nincs is kedve menni és amugyis csak 2 sört fog inni.

Tudja, hogy nem szeretek magamban lenni, de én sem foghatom vissza, így is tudom, hogy rossz vagyok.. nem várhatom el hogy mindig velem legyen.

Látta, hogy szémolgattam az ujjamon, hogy akkor mennyit is leszek egyedül.. és kérdezte, hogy ezért számolgatok.. mondom igen.. (terveztem hogy akkor miket csinálgatok majd)


aztán elmegy, majd ír, hogy nem gond ha marad még a másik meccsre is?


nyilván, ha azt írom, hogy de gond, akkor is rosszat teszek neki

ha azt írom persze, nyugodtan akkor meg hazudok, mert de igen szarul esik, hogy én várom hogy hazajöjjön és akkor utána együtt legyünk...

2022. dec. 4. 20:10
 23/33 A kérdező kommentje:

Igazatok van

Iszonyat rossz azért..

2022. dec. 4. 20:11
 24/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sürgősen keress fel egy pszichológust önismereti célból, mert erre így rá fog menni a kapcsolatod!
2022. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
87%
Előtte azért mondja otthon, hogy hazamegy 7-re, meg hogy nincs is kedve menni, mert tudja, hogy ezt akarod hallani. Nem akar otthon balhét, nyugiban akar elmenni. De azt ia tudja már előre, hogy maradni fog, mert igenis van kedve. Te váltod ki belőle a hazugságot. Voltam én is ilyen helyzetben. Tenyleg neked kell valtoznod sajnos, nem neki. Semmi rosszat nem tesz azzal, hogy tovább marad, és meg szol is róla. Ő próbal neked megfelelni, hozzád alkalmazkodni, de eljön a nap, hogy elege lesz, mert ez így börtön. A te felelősséged, hogy feltaláld magad.
2022. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
56%
Vagy keress fel egy szakembert, vagy csak troll vagy.
2022. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%
Hát az a Jobbik eset ha szól az azt jelenti hogy nem feledkezett meg rólad még ha többször is előfordult. Nem kell telefonalgatnod mikor a haverokhoz átmegy mikor jössz haza tudod hogy késni fog.
2022. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
84%
A párod nem tesz semmi rosszat, nem gyerek már, hogy 10-re otthon legyen és fogmosás után ágyba bújjon. Valszeg azért mondja, hogy hányra ér haza, hogy ne akadj fönn ezen. Néga-néha belefér. Nem jó ez így, hogy ennyire nem tudod magad egyedül lekötni. Attól, hogy van egy párod még nem szabad megszűnnöd, mint önálló ember. Próbálj meg barátokat szerezni, járj el te is, ismerkedj, menj addig moziba/edzeni/futni/kajálni valamit. Keress hobbit, csináld amit szeretsz, nézz meg egy filmet. Nem lehet állandóan 0-24 együtt lenni a pároddal.
2022. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem a fiad. Felnőtt ember, majd jön.

Foglald el magad. Egyedül nem tudod bekapcsolni a tv-t?

2022. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
69%

Baszki én ezt nem értem komolyan.

Hadd menjen, komolyan úgy viselkedsz mintha a fiad lenne.

Ha nem fejezed be megunja és kidob.

Azt akarod?

2022. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!