Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg én vagyok a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz, hogy rosszul érzem magam, ha a párom nem tartja, amit megbeszéltünk?

Figyelt kérdés

A történet egyszerű. Átmegy a haverokkal meccset nézni, sörözni.

Megbeszéljük, hogy x időre hazajön, majd időközben írja, hogy nem gond ha marad még?


Nekem ez szarul esik, mert változtat a megbeszélteken.. tudom, hogy nem a világ szakad össze, de mégis szarul esik....


és tényleg nem érti, mi a problémám?



2022. dec. 4. 19:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk nem kéne a semmin problémázni, ott indul.

És akkor mivan, ha marad? Probléma, ha jól érzi magát, vagy mi?


Nő vagyok, de nem fogom megérteni az ilyen passzív-agresszív nőket, mint te is vagy.

Elmegy, de zavar, amiért a haverokkal is időt tölt, ám meg nem mondanád neki, helyett ide írod, hogy milyen gáz.


Mi a gáz? Hogy nem 0-24 veled van, hanem merészel a barátaival is időt tölteni?

2022. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként az tényleg a te bajod, hogy nem tudod magad feltalálni.


Én is külföldön élek, introvertáltként, tehát az a két szem barátnőm Mo-n, 1200 km-re tőlem, mégsem csinálok gondot abból, ha a párom a barátaival találkozik.


Beülök egy pohár borral a kádba, gyújtok néhány illatgyertyát, énekelek, zenét hallgatok, megnézek valami nyálas-sírós filmet... elfoglalom magam.


Neked aza bajod, hogy társfüggő vagy, és nincs azon kívül életed. :(

2022. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
77%
Függ attól is hogy te mennyit dolgozol vagy a párod mennyi időt tudtok együtt tölteni.A lényeg hogy a haverozás ne menjen a kapcsolatotok rovására. Egyébként néha belefér hogy elmenjen a haverjaihoz kell neki is a kikapcsolódás.
2022. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!