Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkakeresésnél figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkakeresésnél figyelembe veszitek a párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Ha ő mondjuk 8 tol 4ig dolgozik, akkor figyeltek arra hogy ti ne olyan munkát valasszatok ahol pl állandó délután kell menni, tehát szinte alig latnatok egymást?

Ha kevés a lehetőség, ilyet is elvállaltok?



2023. febr. 26. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Sose voltam és nem is leszek irodista. Illetve pár hétig, de akkor is csináltam mellette mást is. Millió és egy munkakör van, amiben nem 8-16:30 hétfőtől péntekig a munkaidő. Ha az embernek olyan szakmája van, ami rendhagyó munkarendet követel, akkor úgy dolgozik, tudta akkor is, amikor azt választotta. Én senki kedvéért nem fogok pályát módosítani. Épp elég kihívás anyaként ovi-suli nyitvatartásához igazodó munkát találni, ne kelljen már egy pasihoz is alkalmazkodni. Nyilván az nem működik, hogy az egyik állandó éjjeles, a másik állandó nappalos és a szabadnapok is csak szökőévente egyszer esnek egybe, de egyébként a szabadidőt akkor töltjük együtt, amikor van. A kérdésben említett példával mondjuk szerintem semmi baj nincs. A reggeles megvárhatja néha este a másikat (bár azt nem írtad, meddig tart a délutános műszak.) Ha meg a hétvége is szabad mindkettőnek, akkor nem értem, mi kell még. Ha ennél gyakrabban lennénk együtt, meg is unnám😂
2023. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Én konkrétan leléptem külföldre és mégis együtt maradtunk már 10 éve.
2023. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Majd ha gyűrű lesz az ujjamon, akkor igen. Addig nem. Pláne nem ilyen miatt.
2023. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!