Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem éltem még azelőtt férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem még azelőtt férfival, csak a mostani párommal.-Nap végére mindig fáradt vagyok, rettentően. Lehet ez amiatt,hogy hirtelen " fel kellett nőjek?" Otthon édesanyám mindent megcsinált, nekem csak egy keveset kellett takarítanom.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve,hogy összeköltöztünk, de úgy érzem,hogy minden a nyakamba szakad, és ez így sok.Munka,kert plusz még a benti munkák, tehát minden ami a házzal és az élettel jár. Nagyon bánt,amikor a párom egész napi ülő munka után,leül az asztalhoz, újságot olvas, én meg már alig állok a lábamon,de még lótok és futok,mert sok a munka,miután hazajövök.Amikor reggel felkelek az ágyból,azt érzem,hogy majdnem összeesem, annyira fáradt vagyok,olyan érzés mintha nem lenne energiám, és rengetegszer rosszul is alszom. 28 éves vagyok,nem szabadna így kifulladnom.Otthon édesanyám szinte mindent megcsinált helyettem, főznöm sem kellett, azt is most tanulom.Mitől lehet ez az érzés bennem?Elkényeztettek, vagy nem tudom? Ennek ellenére a saját káromon,mindent megtanulok,kapálnom sem kellett soha,de itt a ház körül már virágos kertem is van,szépen karbantartva.Megvan bennem az igyekezet,úgy érzem..csak épp az is egy zavaró tényező,hogy akinek a másik felemnek kellene lennie,és elvileg mindenben segíteni, szinte elvárja,hogy mindent megcsináljak,ő meg csak nézi,vagy azt sem. Korábban a párom szintén nem élt együtt nővel, a szüleivel lakott 32 éves koráig.
2023. júl. 14. 20:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális hogy MINDENT egyedül csinálsz. A drága aranyf@szú párocskád nyugodtan besegíthet a házi és a ház körüli munkába. Nem cseléd vagy.
2023. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld. Azért mert nő vagy, nem neked kell egyedül otthon gurizned. És nem, ne segítsen, hanem vegye ki a részét otthon, a fele munka az övé.
2023. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem csoda, mivel a párod egy csicskának tart kb, nyilván elfáradsz.
2023. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

"lótok és futok,mert sok a munka,miután hazajövök"

Miért lótsz és futsz?

Miért költöztél vele össze? Hogy neked nehezebb és rosszabb legyen? Miből gondolod, hogy minden a te dolgod? Ez így nem jó neked, és végső soron neki se, ha egy agyonhajszolt mukagép vagy. Így semmi értelme az egésznek. Nem beszéltétek meg előre, hogy hogyan fogtok élni?

2023. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Felezzetek. Úgy nem működik hogy CSAK te.
2023. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%

Ez most egy provokatív troll kérdés akar lenni, vagy tényleg van valaki ennyire szolgalelkű?

Persze, hogy elfárad valaki, ha mindent ő csinál, míg a férfi ül az asztalnál…

Bár nekem elég kamunak hangzik, már alapból az is életszerűtlen, hogy valaki újságot olvasgasson munka után (50 évvel ezelőtt még általános jelenség volt, de 2023-ban ki olvasna újságot, pláne ennyi idősen?)

2023. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
16%
Mi ugyan anno szépen elosztottuk a tennivalómat az akkori "párommal", de ugyanúgy estem össze este, kb. elaludtam ölelkezés közben. Nem bírom a munkát, még 4 óra is sok belőle (+ otthoni), a 8 órás viszont kivégez.
2023. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Miért ne olvashatna? Te mindent a neten olvasol?
2023. júl. 14. 20:55
 9/34 A kérdező kommentje:
Amúgy meg megbocsáss,de ro-..-..hadtul mindegy,hogy újságot olvas-e vagy a telefonját bámulja, a a lényeg, hogy semmit sem mozdít.
2023. júl. 14. 20:56
 10/34 anonim ***** válasza:
24%

Ez valami hihetetlen, hogy most már minden este lenyomjátok itt ugyanazt a műsort!

De komolyan már egy ideje felfigyeltem rá, hogy először jön a "minden férfi bántalmazó/félek a férfiaktól" típusú kérdés, aztán jön a "férjem/párom cselédnek néz" típusú kérdés.

És minden áldott nyomorult nap!


Ennyire unatkoztok lányok?

2023. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!