Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem éltem még azelőtt férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem még azelőtt férfival, csak a mostani párommal.-Nap végére mindig fáradt vagyok, rettentően. Lehet ez amiatt,hogy hirtelen " fel kellett nőjek?" Otthon édesanyám mindent megcsinált, nekem csak egy keveset kellett takarítanom.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve,hogy összeköltöztünk, de úgy érzem,hogy minden a nyakamba szakad, és ez így sok.Munka,kert plusz még a benti munkák, tehát minden ami a házzal és az élettel jár. Nagyon bánt,amikor a párom egész napi ülő munka után,leül az asztalhoz, újságot olvas, én meg már alig állok a lábamon,de még lótok és futok,mert sok a munka,miután hazajövök.Amikor reggel felkelek az ágyból,azt érzem,hogy majdnem összeesem, annyira fáradt vagyok,olyan érzés mintha nem lenne energiám, és rengetegszer rosszul is alszom. 28 éves vagyok,nem szabadna így kifulladnom.Otthon édesanyám szinte mindent megcsinált helyettem, főznöm sem kellett, azt is most tanulom.Mitől lehet ez az érzés bennem?Elkényeztettek, vagy nem tudom? Ennek ellenére a saját káromon,mindent megtanulok,kapálnom sem kellett soha,de itt a ház körül már virágos kertem is van,szépen karbantartva.Megvan bennem az igyekezet,úgy érzem..csak épp az is egy zavaró tényező,hogy akinek a másik felemnek kellene lennie,és elvileg mindenben segíteni, szinte elvárja,hogy mindent megcsináljak,ő meg csak nézi,vagy azt sem. Korábban a párom szintén nem élt együtt nővel, a szüleivel lakott 32 éves koráig.
2023. júl. 14. 20:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%

#14 Már bocsánat, de miért még neki kell szépen puncsolni, hogy végezze el a párja, amit kutya kötelessége lenne?

Ennyire természetes, hogy a nőnek munka mellett még egy fél műszakot le kell otthon húzni tök ingyen?Mondd meg őszintén, ki szereti ezt csinálni, kinek nem sok ez?Tudják nagyon jól a férfiak, hogy ez sok, igazságtalan, szar rabszolga munka, csak leszarják.Nem érdekli őket.Ha érdekelné őket, akkor kérés nélkül megcsinálnák.

2023. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
84%

#20 Ha fáj az igazság, akkor nézz magadba.Az igazságot közölni nem utálat.Csak nem azt akarod mondani, hogy ezek alapján joggal lehetne utálni a férfiakat?Látod, még szerinted is visszataszító az egész helyzet.

Primitív egyedül te vagy.Egyrészt a témához érdemben hozzászólni nem tudsz, másrészt olyan egy tanulatlan, mucsai butaparaszt vagy, hogy azt képzeled, a szexuális irányultságot akarattal lehet irányítani.Képzeld el, nem lehet.Na, ma is tanultál valamit.Szeva

2023. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
6%

22-es!


Na végre ma este is előjött az igazi éned!:)

2023. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
5%
Mosok, vasalok, takarítok, bevásárolok, reggelit és vacsorát készítek. Én vagyok a házi mester és rendszergazda, víz, gáz, villany és autószerelő. A feleségemnek kétezerkétszáz barátnője van a neten állandó kapcsolatban van velük, ezért más nem fér bele az idejébe.
2023. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
94%

"Nem számonkérően, ráripakodósan, hanem, hogy pl. "Segíts légyszi ebben és ebben, sok nekem egyedül". "


A nagy lófszt! Először is nem "segítség" kell, hanem csinálja a dolgát, és nem azért, mert már a nő "nem bírja" meg sok neki, hanem mert ő is szeretne kikapcsolódni, a hobbijaival foglalkozni.

2023. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a pàrod semennyire sem szeret téged és nem érdekli hogy szenvedsz ez nem kapcsolat kàr erőltetni....
2023. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
44%
En mar a ferjemmel elek egyutt, eleinte nekunk is voltak surlodasaink, de szepen kialakult a "rend". Nekem annak idejen minden no ismeros azt javasolta, hogy meg az elejen figyeljek arra, hogy ne vallaljam tul magam, vonjam be ot is jobban. Mondjuk nehez is lett volna nem bevonni, mert annal kicsit karakanabb vagyok, hogyha lattam, hogy nem csinal semmit, akkor szo nelkul hagyjam. Szepen csinal o is dolgokat. Mondjuk nem vagyunk azok, akik mindent rogton megcsinalnak, pl 1-2 tanyer miatt nem allunk neki mosogatni, hanem kicsit gyujtjuk. Te nem vallalsz be egy nap olyan dolgokat, amik egyebkent raernenek? Hogy mindent rogton kell megcsinalni? En anyukamon latom, hogy allandoan ugy van, hogy dolgozni, dolgozni kell otthon es pihenesre nem fordit semmi idot. Ha nem igy van nalad, akkor nehezebb dolgod lesz a parodat bevonni, nem fogja erteni. Valoszinuleg, ha akarsz majd valamit, mindent mondanod kell es magatol semmit sem fog megcsinalni, semmit sem fog eszrevenni. Nehez dolgod lesz, az biztos es lehet azzal is probalkozni fog, hogy direkt rosszul csinalja meg, hogy legkozelebb ne kerd meg. De probald meg, mert ha ugy dontesz, hogy vele maradsz es gyereket is terveztek majd, meg nehezebb lesz majd neked is, mert akkor mar idod sem lesz annyi hazimunkara vagy akar lehet a terhesseg alatt a rosszulleteid miatt nem fogod tudni megcsinalni a dolgokat.
2023. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele?


Bocs, ez a TE sarad, amiért elviselsz egy ilyen hrét. Én páros lábbal rúgnám ki, az is fix.

2023. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%
És azt megkérdezhetem, hogy te ezt már felvetetted neki is, azaz BESZÉLTÉL VELE ERRŐL? Vagy nem mersz, mert tényleg szolgalelkű vagy...
2023. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, nagyon is sokszor.Pár napig egy kicsit "megerőlteti magát",utána megy minden a régiben.Inkább megcsinálom magam,mert az állandó,ebből kifolyólag alakuló meddő vitákba kezdek belefásulni. Nincs kedvem még a munka után, vitatkozni..mert sajnos a szépen megkérést, célozgatásnak veszi,ha komolyabban felszólítom,akkor már veszekszem. Több barátnőm is mondta,hogy itt más nem jöhet szóba,csak a szakítás, mert ők is látják,hogy milyen. Nem vagyok házi csicska. Amit eddig megcsináltam,azt sem miatta tettem, hanem azért,hogy ne patkányfészekben kelljen élnem, de ami sok az sok.
2023. júl. 15. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!