Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem éltem még azelőtt férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem még azelőtt férfival, csak a mostani párommal.-Nap végére mindig fáradt vagyok, rettentően. Lehet ez amiatt,hogy hirtelen " fel kellett nőjek?" Otthon édesanyám mindent megcsinált, nekem csak egy keveset kellett takarítanom.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve,hogy összeköltöztünk, de úgy érzem,hogy minden a nyakamba szakad, és ez így sok.Munka,kert plusz még a benti munkák, tehát minden ami a házzal és az élettel jár. Nagyon bánt,amikor a párom egész napi ülő munka után,leül az asztalhoz, újságot olvas, én meg már alig állok a lábamon,de még lótok és futok,mert sok a munka,miután hazajövök.Amikor reggel felkelek az ágyból,azt érzem,hogy majdnem összeesem, annyira fáradt vagyok,olyan érzés mintha nem lenne energiám, és rengetegszer rosszul is alszom. 28 éves vagyok,nem szabadna így kifulladnom.Otthon édesanyám szinte mindent megcsinált helyettem, főznöm sem kellett, azt is most tanulom.Mitől lehet ez az érzés bennem?Elkényeztettek, vagy nem tudom? Ennek ellenére a saját káromon,mindent megtanulok,kapálnom sem kellett soha,de itt a ház körül már virágos kertem is van,szépen karbantartva.Megvan bennem az igyekezet,úgy érzem..csak épp az is egy zavaró tényező,hogy akinek a másik felemnek kellene lennie,és elvileg mindenben segíteni, szinte elvárja,hogy mindent megcsináljak,ő meg csak nézi,vagy azt sem. Korábban a párom szintén nem élt együtt nővel, a szüleivel lakott 32 éves koráig.
2023. júl. 14. 20:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a barátnőidnek. És legfőképpen még véletlenül se szúlj neki.
2023. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%

24-es te ritka egy nagy balek vagy, bocs...

Inkább élnél magadban,mint cselédként. Egy pna nem ér meg ennyit !

2023. júl. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

32#

Tudom,hogy egy nagy balek vagyok, hetven évesen. Élhetnék egyedül is, nincs olyan, amit nem tudok sajátmagam könnyedén megoldani, de nem jó egyedül élni. Én szeretek tevékenykedni, a feleségem pedig pihengetni. Kiegészítjük egymást. ÉS!

Legalább időnként rendesen kiveszekedjük magunkat míg meg nem halunk.

24-es

2023. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

nalunk ugyanez forditva van. en guriztem hosszu evekig, hogy rendben legyen az otthonunk, felujitass, terkovezes, parkositott udvar, medence, sorolhatnam, de kozben takarito no jart hozzank, amig a felesegem 3 oraval kesobb kelt, kenyelmesen kavezgatott, atment a baratnojehez trécselni stb

aztan amikor tele lett a pupom meg o sertodott meg, amikor a kezebe nyomtam a funyirot. jott ezzel a te se mosogatsz el meg szerinted ki mos ki dumaval, amig 2 hetig minden nap reggel este elmosogattam meg beraktam a mosast, kiteregettem. koleszos voltam, nem mamahoteles.


szerintem ott jott ra, hogy az alairt valasi papirok az asztalon nem viccbol vannak ott.


azota kepes egyuttmukodni, kar, hogy rogos volt az ut idaig.


ugyhogy kerdezo: uljetek le es beszeljetek meg, ki mit vallal a kozosbol.

felezni nem tudjatok, mert te nem cipeled be az 50 kilos cementes zsakot valszeg, o meg nem fog nekiallni port torolni meg ruhat hajtogatni, de legalabb idoben legyetek egalban. a lenyeg, hogy mindketten igazsagosnak erezzetek a felosztast.

sok sikert.

2023. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!