Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem éltem még azelőtt férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem még azelőtt férfival, csak a mostani párommal.-Nap végére mindig fáradt vagyok, rettentően. Lehet ez amiatt,hogy hirtelen " fel kellett nőjek?" Otthon édesanyám mindent megcsinált, nekem csak egy keveset kellett takarítanom.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve,hogy összeköltöztünk, de úgy érzem,hogy minden a nyakamba szakad, és ez így sok.Munka,kert plusz még a benti munkák, tehát minden ami a házzal és az élettel jár. Nagyon bánt,amikor a párom egész napi ülő munka után,leül az asztalhoz, újságot olvas, én meg már alig állok a lábamon,de még lótok és futok,mert sok a munka,miután hazajövök.Amikor reggel felkelek az ágyból,azt érzem,hogy majdnem összeesem, annyira fáradt vagyok,olyan érzés mintha nem lenne energiám, és rengetegszer rosszul is alszom. 28 éves vagyok,nem szabadna így kifulladnom.Otthon édesanyám szinte mindent megcsinált helyettem, főznöm sem kellett, azt is most tanulom.Mitől lehet ez az érzés bennem?Elkényeztettek, vagy nem tudom? Ennek ellenére a saját káromon,mindent megtanulok,kapálnom sem kellett soha,de itt a ház körül már virágos kertem is van,szépen karbantartva.Megvan bennem az igyekezet,úgy érzem..csak épp az is egy zavaró tényező,hogy akinek a másik felemnek kellene lennie,és elvileg mindenben segíteni, szinte elvárja,hogy mindent megcsináljak,ő meg csak nézi,vagy azt sem. Korábban a párom szintén nem élt együtt nővel, a szüleivel lakott 32 éves koráig.
2023. júl. 14. 20:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

10

Sajnos rengeteg, igen, rengeteg ilyen férfi van még 2023-ban is, főleg Magyarországon. Szerinted miért a magyar férfiak Európa leghimsovinisztábbjai?

2023. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
10%

11.


Ha már lúd, legyen kövér, az univerzum legsovinisztábbjai a gaz magyarok! Még a Pokol is túl jó hely a magyar férfiaknak!

2023. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
12%

11-es!


Ennyi erővel én is megkérdezhetném tőled, hogy szerinted miért magyar lányokkal van tele Európa összes bordélyháza?

2023. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
27%
Leírásod alapján jó feleség és háziasszony vagy, de... beszélgetni szoktatok? Ha soknak érzed, amivel foglalkoznod kell, mondd neki. Nem számonkérően, ráripakodósan, hanem, hogy pl. "Segíts légyszi ebben és ebben, sok nekem egyedül". Elvárható tőle, hogy segítsen, különösen, ha látja, hogy sokat dolgozol, ő meg csak pihen, de lehet, hogy csak nem tudatosul neki, hogy mozdulnia kéne, vagy hogy mennyire le vagy terhelve. (Ami egyébként furcsa a részéről, de én már semmin nem lepődök meg. Lényeg, hogy legyen köztetek értelmes kommunikáció.)
2023. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%

#11 Egyébként ahogy a környezetemben hallom az ismerősöktől minden korosztályban, háztartásban így megy átlagban, hogy a férfi vagy semmit nem csinál otthon, vagy az otthoni teendők 20-40%-át végzi el.De a 40% az erős túlbecslés és igen ritka.

Gyakorlatilag egy nőnek két választása van: megcsinálja az otthoni dolgokat, ha nem szeret rendezetlen körülmények közt élni, vagy vénlány marad.

Tudom, hogy itt a gyakorin mindennek a felét a férfiak csinálják, de ez a valóságban egyáltalán nem így néz ki.

2023. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
4%

15-ös!


Lehettek leszbik is!

2023. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
90%
#15 Valamint ha csinál is otthon valamit a férfi, akkor általában azért is évekig rimánkodni, veszekedni kell.Emellett csak azt csinálják, amihez épp kedvük van, sosem azt, amit épp kell és muszáj megcsinálni.
2023. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
80%
#16 Légyszi ne írj, ha ennyire primitív vagy.Köszi szépen.
2023. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
82%
#13 Megkérdezni megkérdezheted, csak épp nem igaz.
2023. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
15%
Nem, a primitívek ti vagytok! Teljesen komolyan írtam. Ha ennyire utáljátok a férfiakat, foglalkozzatok egymással. Mindenki jobban jár.
2023. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!