Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők szeretik titkon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik titkon ha a férfiak összeverekednek a szépségükért?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra gondolok itt, mondjuk ha valaki tapintatlanul közeledik a párodhoz és te megvédve őt és becsületed összeverekedsz az illetővel.

Az én partnerem mondjuk küzdősportos lány ő külön világ, 1x mondta, hogy nagyon férfias a fellépésem olyankor, (talán ritkán mintha ki is provokálná direkt, nem tudom). Anyu ki szokta tekerni a srácok karját, meg ütögeti őket, mondta a kisfia is. :)


Bár van egy olyan érzésem, hogy ezt nem minden nő ilyen és nem mindenki szereti. Aki meg igen, annak a szépségének imponál?



#verekedni nőért #verekedni nő miatt
2023. júl. 17. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom a proli parasztokat.
2023. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

"a szépségének imponál"


Őszintén, kérdező: te hány osztályt jártál ki, és hányszor?

2023. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kedves kettes én erőszak rajongó vagyok.... mindegy az iskolám. Technikum a legmagasabb végzettségem amúgy, de ennek ellenére nem feltétlen szavakkal oldok meg mindent. Egyszerűen sokan vagyunk sok félék, férfiak és nők is. Várok mindenféle választ. Úgyhogy hajrá add ki magadból nyugodtan.
2023. júl. 17. 13:24
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

A páromat nem agresszív embernek ismertem meg. Biztos vagyok benne, hogy nem emelne kezet senkire addig, amíg csak szóban folyik a beszologatas. Illetve beszolna neki valamit maximum, aztán arrebb mennénk.

Ha a másik csávó veszélyeztetné az épségemet vagy nem hagyna abba a csesztetest, csak akkor gondolom, hogy megutne, de nem kezdene el rendesen verni.

2023. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

"de ennek ellenére nem feltétlen szavakkal oldok meg mindent. "


Akkor nálam ki is estél, ha te ütöd az elsőt.

2023. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát... akkor le is írtad a saját kérdésedre a választ.

Van akinek igen, van akinek nem.

De szerintem az emberek döntő többsége erőszakos parasztnak nézi azt, aki verekedést generál ott is, ahol erre abszolút semmi szükség. Márpedig egy beszólásnál erre abszolú semmi szükség.

2023. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

#3: "Kedves kettes én erőszak rajongó vagyok.... mindegy az iskolám. Technikum a legmagasabb végzettségem amúgy, de ennek ellenére nem feltétlen szavakkal oldok meg mindent."


Egy ilyen partner minden civilizált ember álma... Ja, nem.

2023. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Utálom a verekedős embereket. Nem ettől férfi a férfi, hogy ugrik mint egy feltüzelt bika, ez inkább promitivebb agresszív emberek ismérve akik nem tudják kezelni a vitás helyzeteket.
2023. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Meg akartam kérdezni, hogy miért a szépségének imponáljon (?), de mivel eszes lány nem áll le ilyennel, meg is a válasz.
2023. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyos kultúrákban ez valami macsó gesztus lehet, ami romantikusnak hathat bizonyos nőknek, DE NEM Europaban.
2023. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!