Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők szeretik titkon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik titkon ha a férfiak összeverekednek a szépségükért?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra gondolok itt, mondjuk ha valaki tapintatlanul közeledik a párodhoz és te megvédve őt és becsületed összeverekedsz az illetővel.

Az én partnerem mondjuk küzdősportos lány ő külön világ, 1x mondta, hogy nagyon férfias a fellépésem olyankor, (talán ritkán mintha ki is provokálná direkt, nem tudom). Anyu ki szokta tekerni a srácok karját, meg ütögeti őket, mondta a kisfia is. :)


Bár van egy olyan érzésem, hogy ezt nem minden nő ilyen és nem mindenki szereti. Aki meg igen, annak a szépségének imponál?



#verekedni nőért #verekedni nő miatt
2023. júl. 17. 13:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs kuzdosport multad akkor jobb nem bele allni, mert lehet a konfliktus keltonek meg van es nagyon csunyan jossz ki belole.
2023. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu ki szokta tekerni a srácok karját, meg ütögeti őket, mondta a kisfia is"


Milyen körökben mozogsz te?

2023. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Abban a pillanatban lelépnék. Üssék egymást, nem érdekel, tahó suttyókkal nem kezdek.
2023. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Verekedjen a halál .. egy nőért sem érdemes megütni mást vagy magad megveretni ..
2023. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

11-12 Valóban küzdősportos vagyok, és a párom is. Jiu-Jitsu. Van az ismerősi körben aki versenyző is volt. Van aki szereti ha egy férfi megvédi a nőt, fizikálisan is, ha szóval nem megoldható.


Anyám is olyan típus, megszokta gyerek korából, hogy a bátyja vigyázott mindig rá. Vele engedték el csak szórakozni. Sosem hallottam otthon gyerekként azt, hogy ne verekedjek, csak annyit hogy akkor ha megvédem magamat, a kisebbeket, vagy a lányokat. Küzdősportos körökben is az elvárt viselkedés, hogy ne te kezd, ha lehet, vagy a törvény is annyit mond, hogy a támadásod mértéke ne legyen nagyobb az önvédelemnél.


Én ha verekszem jellem formálás miatt. Szeretem letörni egyesek ego-ját. Viszont azt nem szeretem ha valaki nem tudja megvédeni se magát, se családját, és azért ő kultúráltabbnak állítja be magát, mint a másik, holott ez egy álca, hogy nehogy kiderüljön, hogy ha férfinek kell lenni, akkor az illető csődöt mond.

2023. júl. 19. 20:53
 16/23 A kérdező kommentje:

"de ennek ellenére nem feltétlen szavakkal oldok meg mindent. "


"Akkor nálam ki is estél, ha te ütöd az elsőt."


Kedves 5-ös ez kölcsönös, te sem volnál fordítva jó. Én az olyan nőket szeretem aki bátorít is közben. Pl.: hallottam a mostanimtól, hogy az én macimat úgy sem győzitek le...Hála az égnek még nem volt párválasztási problémám a gondolkodásom miatt. Volt egy jiu jitsu edzőm húszas éveimben aki azt mondta, hogy nem mondom, hogy ne használjátok a jiu jitsut, csak sötét utcában, hogy ne lássa senki.

2023. júl. 19. 20:58
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt hirtelen dühbe jövő párom, nekiesett aki beelőzte az autóval vagy egeszen piti dolgok miatt, amiket ált. más ember tud kezelni kellő intelligenciával, nem kap dührohamot ha pl. várni kell a kasszánál. Hát köszönöm szépen, szorongásos lettem miatta. Ha neked is hasonló a vérmérsékleted akkor hajrá, biztos találsz hasonló nőt de a többségnek, nőknek nem egy pittbull kell hanem egy szerető figyelmes férj/ barát. Nem puerto ricoban élünk, vagy harlemben ahol vedelemre szorul az ember ahogy kilép az utcán.
2023. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Biztos sok akciófilmet néztél amelyekben a férfiassággal szorosan társul az agresszió is.
2023. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Majd ha egy jó boxolora akadsz akkor neked törik le a szarvad. Vannak nagyon gyors kezű emberek és pislogni sem lesz idod.
2023. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

[link]


Figyeld a nő reakcióját. Nagyon nem tetszik neki az egész szitu, azt akarja (teljesen érthetően) hogy ne durvuljon el a dolog köztük.

2023. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!