Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők szeretik titkon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik titkon ha a férfiak összeverekednek a szépségükért?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra gondolok itt, mondjuk ha valaki tapintatlanul közeledik a párodhoz és te megvédve őt és becsületed összeverekedsz az illetővel.

Az én partnerem mondjuk küzdősportos lány ő külön világ, 1x mondta, hogy nagyon férfias a fellépésem olyankor, (talán ritkán mintha ki is provokálná direkt, nem tudom). Anyu ki szokta tekerni a srácok karját, meg ütögeti őket, mondta a kisfia is. :)


Bár van egy olyan érzésem, hogy ezt nem minden nő ilyen és nem mindenki szereti. Aki meg igen, annak a szépségének imponál?



#verekedni nőért #verekedni nő miatt
2023. júl. 17. 13:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es sosem voltam olyan amit te leírtál. Nem verekedtem sor miatt, sem dugó miatt, sem azért mert rám néztek.Ezek a te asszociációid.


De volt, hogy büntető fékeztek előttem és ütögették a kocsimat, mert 50-el mentem. Ott persze nem mástól vártam el, hogy megvédjen, vagy nem kameráztam. Be kell látni, hogy vannak szituk amikor sz@rt sem ér el az ember az intelligenciával.



Kedves 19, volt már dolgom boxolóval. 1x vertek meg életemben nyolcadikban. Brazil Jitsu-s vagyok, ami küzdősportok királynője, de próbáltam a japán jitsut is, nem félek a küzdő sportosoktól egyáltalán. Nyertem már ninjutus, wingtsunos, aikidos, karatés, boxoló, thai boxos, mma edző és egyéb ellen is. És, nem, nem vagyok kemény, sem zorall, azok a kocsmában vannak, nem edzőteremben. Egy küzdősportos minden héten többször nyer, veszít, vagy éppen döntetlent is nyom az edzőteremben. Több ezerszer nyerek és vesztek egy élet alatt, így egy pofon nem fog megváltoztatni, sem egy KO, ahogy a nők véleménye sem.

Ezt képzetlen emberek gondolják, egy pofon megváltoztat...ahogy korábban írtam korábban is, én is azt remélem amikor egy ki ha én nem figurát verek meg, hogy talán jobb ember lesz. Mert engem már semmi nem. Ha kikapok, akkor többet gyakorlok, hogy legközelebb jobb legyek.


Kedves 20. veled semmi gondom, nekem is van egy videóm, a párom barátnőjéről ketrecharc közben, én inkább maradok az ilyenek mellett:


https://www.youtube.com/watch?v=QLyYzSrg59E


De a brazil mma csajok is aranyosak. Ők úgy tetszenek azt érdeklő férfiaknak:

https://www.youtube.com/watch?v=SLxn9AKPy0A&t=502s

2023. júl. 20. 14:52
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem van, akinek jólesne az egójánal, pl nekem. Sajnos nem fordult elő még olyan sem, hogy egy pasi nagyon akart volna engem, nemhogy több. Szóval az önbecsülésemnek ez jóttenne, még ha amúgy el is ítélem az erőszakot.
2023. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

kerdezo olyan vagy mint par ex haverom, csak az alkalmat lestek, hogy mikor lehet utni, aztan amikor nem jott, akkor elobb utobb generaltak.

ez addig fajult, amig egyszer egy tomegverekedest sikerult kirobbantaniuk, paran a korhazban ebredtek, paran a rendorsegen.

akkor nehany normalisabbja huzott egy vonalat, hogy soha tobbet es inkabb szetment a banda.


de hogy a kerdesedre valaszoljak: nekem altalaban mindig csinoska baratnoim voltak, szinte minden buliban akadt extra kérőjük, meg akartak oket hivni egy italra, stb. nekik az imponalt, hogy NEM voltam rajuk feltekeny, mert magabiztos voltam es tudtam, hogy a csaj az enyem. a legtobb amit ilyenkor csinaltam, ha mar irritalt a faszi, hogy odaleptem a pulthoz es megkerdeztem, hogy engem is meghiv-e egy italra, illetve egyszer lehajtogattam a kezét az egyik reszegnek a csajom kezerol, amikor ranyult es nem akarta elengedni.

de nem vertem peppe, nem hivtam ki a hóra, nem szegyenitettem meg, nem keveredtem verekedesbe egy ilyen piti dolog miatt.


jotanacs, keretlenul.

40F

2023. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!