Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éreztél ilyet már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél ilyet már?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől érzem ezt. De éljük a mindennapokat, a felmerülő gondokat így-úgy megoldjuk, de azt érzem sokszor hogy nem " mi " vagyunk a párommal. Nincs " ilyen erős kötelék" érzésem. Ezt nem tudom miért van..


Több éves a kapcsolatunk, együtt élünk. Eközben volt " hogy megjött az érzés" volt hogy nem..


2023. júl. 22. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs szerelem.
2023. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Kapcsolat végén, szakítás előtt, mikor már csak lakótársak voltunk.

A férjemmel sose volt ilyen. Vele mindig érzem ezt az erős köteléket. Bármi történik, bármit tervezek, abban nem "én" vagyok, hanem "mi" vagyunk.

2023. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mitől jött meg az érzés?

Mióta vagytok együtt? Haladtok előre? Milyen gondok vannak? Mennyit tudtok együtt nevetni? Tudtok beszélgetni mindenről? Milyen a szex? Minőségi időt tudtok együtt tölteni?


Mennyi közös van bennetek? Közös érdeklődési kör, hobbik, vagy olyan, amit ő űz, de neked imponál. (Például egyik főzni szeret, a másik enni, egyik zenél, a másik szívesen hallgatja, egyik sportol, a párja szívesen megy a versenyekre.)


Tudtok egymásra számítani, támaszkodni?

Közös jövőt terveztek? Ezt úgy is értve, hogy mondjuk ebéd közben arról ábrandoztok, hogy mit fogtok csinálni, ha nyugdíjasok lesztek, milyen lesz szülőnek lenni, hova mennétek el szívesen nyaralni, mit próbalnátok ki együtt, mi lenne, ha nyernétek a lottón, meg ilyen kis hülyeségek. Ezekben sokszor több igazság van, mint a nagy ígéretekben nagy esküvőről.


Vannak közös szép emlékek, amihez vissza lehet nyúlni?


A családtagokkal hogy jöttök ki? (Ha tudnád, hányan válnak/szakítanak az anyós miatt!)

Van közös baráti körötök?


Ezeket ha leírod, lehet, hogy már te is megérted, hogy miért van ilyen érzésed.

2023. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom..


Már azon is gondolkodtam hogy lehet " túl jó " életünk van.


Sok mindenben támogatnak szüleim minket, a lakás az övék es új minden ( külön lakunk tőlük) de nem engednek fizetni semmit.

Sokszor főz anyum mert ő ajánlotta fel és segít nekünk ezzel is.

2023. júl. 22. 08:35
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Jajj már megint te...

Azért érzed ezt, mert ez nem kapcsolat, utáljátok egymást, nem haladtok semerre, te pedig inkább anyáddal meg a drogériával élsz párkapcsolatban.

Rejtély, hogy a nőd miért nem lépett még le. Az egészen biztos, hogy beteg ő is.

2023. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, tényleg te vagy az.


Azért nem érzed, hogy "mi" mert nem szereted még egy kicsit se.

Szakítani kellene és más emberekkel ismerkedni, akikkel előbukkan a "mi" érzés és úgy fogjátok érezni nagyon-nagyon sokáig.

Ti a barátnőddel nem illetek egyáltalán össze, te az elejétől fogva be akarod szabályozni, idomitani mint egy kutyát ő meg gyereket szeretne, házasságot. Amiatt már még nem is szexeltek, akkor hogy éreznéd már te a "mi" érzést? Bebeszéled magadnak, köztetek sosem volt érzelem részedről iránta, engedd már el!

2023. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

#4

Nem tudom... Mit nem tudsz? Megszámoltam, 14 kérdést tettem fel. Erre egyetlen nem tudom a válasz. Ennyi energiát vagy hajlandó beletenni, miután sokadszorra kérsz itt segítséget?

Ezért nem is működik a kapcsolatod se. Nem tudom, nem tudom, nekem mindegy, persze, nem érdekel, ahogy akarod. Ennyi a szókincsed otthon is.

Nem tudom...nem tudom...


De, tudod te azt nagyon jól, csak egy gerinctelen féreg vagy.

2023. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

#7

Igazából tudja, de nem akar vele szembesülni, hogy mekkora rakás túró az egész kapcsolata. Ez már a kezdetektől se működik. A feltett kérdésekre azért nem válaszol, mert nem tud olyan választ adni, ami pozitív lenne.


Nincs szex, a nője esküvőt és gyereket akar, ő meg 9 év alatt az eljegyzést se merte meglépni. Állandóan veszekednek, nem járnak sehová, csak egy fedél alatt élnek, de az se az övék, csak megtűrik ott őket.

Egyetlen dolog közös, ez tartja őket össze: egyik se meri kimondani, hogy vége. Mindkettő a másiktól várja a megoldást.


A kérdezőt onnan lehet felismerni, hogy soha nem válaszolt a kérdésekre. Miért van a nőjével? Miért nem szakít? Miért ír ki kérdést, ha nem fogadja meg a tanácsot?

2023. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!