Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek bizalom nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek bizalom nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg együtt vagyok egy lánnyal 6 hónapja.

Van köztünk 100km, de megtudjuk oldani a heti 2-3 találkozást jelenleg.

De nem bízok benne..

A kapcsolat elején voltak rá utaló jelek hogy akkor viszonyt folytatott mellettem.

Találkozót szervezett mással, akit egy buliban ismert meg stb stb

Plusz mikor még csak ismerkedtünk, is igazából szexnek indult részemről, mert láttam hogy elég merész képeket tesz ki a közösségi médiába, és gondoltam akkor kapható a dolgokra.

Azóta viszont kapcsolat lett belőle, szerelmeskedés, azóta nem rak ki már ilyen képeket, de valahogy az van bennem hogy ő egy időzített bomba.

Szerintem tipikusan az a személyiség hogy ha majd enyhül a rózsaszín köd, akkor máshol fogja keresni.

Jelenleg nagyon összeszeretne költözni, de én bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.

Pont a napokban is elkezdte mondani hogy olyan albérletet kellene nézni ahová hívhatóak vendégek, mert hogy ha én elmennék mondjuk bulizni, ő áthivna valakit mondjuk egy barátnőjét

Na nekem már ez is sántít.. ennyire nem bízok benne hogy ebben a mondatban is a rosszat láttam

Igazából van értelme?

Már a saját mentális egészségem tönkremegy, de valahogy azt érzem hogy hiba lenne őt elengedni 22/F


dec. 20. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Bizalomvesztésnél én szakítok, mert nem vagyok hajlandó kattogásban, rettegésben élni, senkiért se éri meg. Nem akarok olyan önsorsrontó lenni, mint te.
dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék bizalom nélkül.
dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bizalom nélkül nem, hogy össze nem költöznék, de nem is járnék.

F

dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez attól függ, milyen helyzetben van az ember.

Ha otthon nem tudsz maradni, vagy nincs hová menned, akkor össze KELL költözni egy olyan emberrel is, akivel nincs 100% bizalom.

dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak néha nem tudom eldönteni hogy velem van e a hiba vagy vele.

Mert azokat amiket írtam igazak.

De igazából elég szorongó- kötődő viselkedési mintám van, és szerintem állandóan az érzelmileg elérhetetlen lányokat vonzzom be

16 évesen kezdődött az egész, akkor váltak el a szüleim, szétszakadt a család, egyedül éreztem magam, majd összejöttem egy csajjal, akiben megbíztam de szanaszét csalt, manipulált, majd az volt neki a szakítás 8 hónap után, hogy letiltott.

1 év volt kiheverni

Aztán jött egy lány akivel 1,5 év volt, vele jó volt, ő normális volt, viszont előjött a bizonytalanság, és őt én magam kergettem bele szerintem a megcsalásba az állandó ellenőrzésemmel.

Ezért igazából eddig jó tapasztalataim nincsenek

Mindegyik kapcsolatom jól indul, magabiztosan, bízok a másikban, majd szép lassan jönnek olyan apró apró jelek, amikre emlékezik a tudatalattim, hogy mekkora trauma ért

Majd összerakom a fejemben egy képet, és egyszerűen gyűlölködve kezdek el nézni a másikra

Biztosra veszem hogy megcsal ,pedig konkrét bizonyítékom nincs

dec. 20. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy traumás kötődés miatt vagy ilyen, nem pedig azért, mert megcsalt.. Van egy rossz hírem, jelenleg te totálisan alkalmatlan vagy arra, hogy párkapcsolatod legyen. Az összes kapcsolatod pontosan ugyanúgy fogod tönkretenni és ráadásul még élvezni se tudod a kapcsolatot, mert mérgeznek a gondolataid. Nem gondolod, hogy ezzel kezdened kéne valamit? Valszeg szakember kéne, ha magadtól nem megy, de nem is néz ki úgy, mintha próbálkoznál változni..
dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

"Csak néha nem tudom eldönteni hogy velem van e a hiba vagy vele."

Igazából jelen esetben teljesen mindegy. Ha nincs meg a bizalom, akkor ilyen szempontból legalábbis felesleges felelőst keresni, nem működik, és kész. Ez olyan, mint maga a kapcsolat. Ha az egyik fél részéről nincs meg a vonzalom, akkor tök mindegy, hogy most a másik mennyire aranyos, vagy épp mennyire bunkó, ha nem működik, akkor nem működik.

dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, veled van a hiba.

Szexkapcsolatnak indult, megfogott, hogy vannak kint merész képei. Amíg ez így volt, aligha vehetted rossz néven, hogy mással is ismerkedik, szexel stb.

Most párkapcsolatban vagytok, amit ő is komolyan vesz, hiszen nem rak ki ilyen merész képeket. Szóval szerintem teljesen korrektül viselkedik.

Az meg, hogy áthívná a barátnőjét, amikor te nem vagy otthon és ő egyedül unatkozik, az meg végképp teljesen ártatlan mondat.


De ha nem tudsz ezeken túllépni, akkor tényleg ne költözzetek össze. De tudd, hogy benned van a hiba és ezt neki is mondd el.

És ha egyszer a jövőben valóban szeretnél egy jól működő kapcsolatban élni, akkor rendbe kéne tenned ill. tetetned a lelkedet.

dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bizalom hagyni kell.

N 31

dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül semmiképp, egyébként pedig legalább 1 év után, ha/amikor mind a ketten akarjuk.
dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!