Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek bizalom nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek bizalom nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg együtt vagyok egy lánnyal 6 hónapja.

Van köztünk 100km, de megtudjuk oldani a heti 2-3 találkozást jelenleg.

De nem bízok benne..

A kapcsolat elején voltak rá utaló jelek hogy akkor viszonyt folytatott mellettem.

Találkozót szervezett mással, akit egy buliban ismert meg stb stb

Plusz mikor még csak ismerkedtünk, is igazából szexnek indult részemről, mert láttam hogy elég merész képeket tesz ki a közösségi médiába, és gondoltam akkor kapható a dolgokra.

Azóta viszont kapcsolat lett belőle, szerelmeskedés, azóta nem rak ki már ilyen képeket, de valahogy az van bennem hogy ő egy időzített bomba.

Szerintem tipikusan az a személyiség hogy ha majd enyhül a rózsaszín köd, akkor máshol fogja keresni.

Jelenleg nagyon összeszeretne költözni, de én bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.

Pont a napokban is elkezdte mondani hogy olyan albérletet kellene nézni ahová hívhatóak vendégek, mert hogy ha én elmennék mondjuk bulizni, ő áthivna valakit mondjuk egy barátnőjét

Na nekem már ez is sántít.. ennyire nem bízok benne hogy ebben a mondatban is a rosszat láttam

Igazából van értelme?

Már a saját mentális egészségem tönkremegy, de valahogy azt érzem hogy hiba lenne őt elengedni 22/F


dec. 20. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég súlyos eset vagy, és MINDEN nőt hagyj békén, míg nem dolgoztad fel a traumáidat. Senki nem érdemli meg, hogy tönkretedd őt...
dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Néhány ember megpróbál segíteni, néhány ember pedig elég bántóan ír, mintha tehetnék erről.
dec. 22. 15:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, tehetsz róla. Pontosan, ki ha nem te, de kitartással és egy jó szakemberrel tehetsz ellene is, csak az kicsit nagyobb erőfeszítés, mint a másikat okolni.


Voltam olyan pasival, aki bizalmatlankodott, szerinted? Inkább nem is kezdek mesélni, mert 8 év távlatából felcs.sz a dolog.

dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12 Nem a te hibád, de felnőttként a te felelősséged. Arról nem tehetsz, hogy megtörtént, de az, hogy ezt hogyan dolgozod fel, az már a te felelősséged, arról nagyon is tehetsz, ha ehelyett másokat büntetsz.
dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!