Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a barátnőmmel és nem rég lett neki egy nagyobb kiadása, mondtam neki hogy megoldjuk, van félretett pénzem. Mondta hogy nem akar nekem tartozni meg nem tudná visszafizetni stb, és inkább hitelt vett fel a banktól. Nagyon rosszul esik és nem tudom hogy én rontottam e el valamit vagy van valami oka amiért nem bízik bennem. Jogos ha haragszom rá emiatt? Ti mit tennétek?

2023. márc. 5. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen elmondta, hogy egyszerűen nem szeretne neked tartozni, ami egy érthető álláspont. Nem is értem, hogy mi a problémád.
2023. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
97%

Nem jogos ha ezért haragszol rá.

Nem tudom mekkora összegről van szó pontosan.

Az is kérdés, hogy a kapcsolatotokban hogyan intézetek az anyagi dolgokat és az sem mindegy milyen jellegű dologra kellett a pénz

2023. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
De akkor minek vagyunk együtt ha úgy érzi hogy nem számíthat rám és nem hagyja hogy segítsek?
2023. márc. 5. 12:20
 4/65 anonim ***** válasza:
93%
Többet látsz bele, mint kéne. Egyszerűen szeretné önállóan megoldani a problémát.
2023. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
De nem önállóan oldotta meg hanem a banktól kért segítséget aki ki is lakoltathatja ha nem tudja fizetni. Nem lett volna egyszerűbb ha hagyja hogy segítsek?
2023. márc. 5. 12:24
 6/65 Noren1989 ***** válasza:
70%

Hogy lakoltatná ki, csak naivan kérdezem...


Bátya, nincs neked valami problémád, úgy, amúgy?

Önálló nő, inkább örülnöd kéne, hogy nem akar veled adósságon közösködni.


Sokat vertek gyerekként?

2023. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A banktól tisztább pénzt kérni.
2023. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
97%

#3:

Jó tette amit tett. Így tisztább a helyzet. Ő a banknak tartozik (hivatalos szervnek) nem érzelmi alapon vannak kezelve a pénzügyei.

Le van tisztázva a bank által minden feltétel, le van papírozva, minden tiszta sor.

Ellenben egy párkapcsolat jövőjét senki nem látja (senki nem jós), történhet bármi, ki tudja ha szakításra kerülne a sor mi lenne a tartozásával (veszekedések, zsarolgatás stb sok minden előfordulhat).

Vagy mi van ha pl autóbalesetet szenved? Bármi megtörténhet.

Szólnának e a szüleid, rokonaid ha kiderülne hogy adtál neki pénzt stb...?

Szerintem ezeket (és az ehhez hasonló) a szituációkat akarta elkerülni.

Nem akarta az anyagi dolgait a párkapcsolatotokba belekeverni.

2023. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
6: Szokásos személyeskedés. Nem is vártam mást ettől az oldaltól...gondolom te teljesen egészséges mentális állapotban vagy, azért személyeskedsz névtelenül az interneten 👏👏👏
2023. márc. 5. 12:30
 10/65 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretne tartozni neked, ennyi. Komolyan, mit problémázol ezen, mert a haragod az nem jogos.
2023. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!