Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érzel anyagi " kapcsot " a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzel anyagi " kapcsot " a pároddal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy érzel e az anyagiak terén összetartozást pároddal.


Én sajnos nem érzek. Külön kasszán vagyunk, nem fillérezunk és csak élelmiszert kell vennünk kettőnkre.


Amúgy mindenki saját pénzét kezeli és csak annyit beszéltünk hogy annyit teszünk félre amennyit tudunk.


Sajnos úgy látom hogy hiába a saját pénze sokkal lazábban kezeli azt..


dec. 28. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

És ez téged miért zavar kedves kérdező? Az ő pénze, nem szabályozhatod be hogy ő azt hogyan költse. Neked van egy elképzelésed erről, ő meg tudja, hogy a pénz arra való hogy elköltsék. Nem arról beszélek hogy nem kell félrerakni, persze hogy kell, de ez a fillérezzünk mentalitás borzalmas énszerintem. Ő energiaforrása, ő úgy ossza be ahogyan azt szeretné, csak azért mert te fillérezni akarsz nem biztos hogy mindenki azon akar stresszelni hogy jajj most nem vehet magának egy új cipőt vagy egy zacskó chipset mert -500 forint meg egyébként is a zasszony is ezt akarja... /N

Sosem jutna eszembe egyébként azon kattogni hogy a párom hogyan kezeli a pénzét, valahogy a saját pénzkezelési módszerem jobban izgat...

dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én érzek, bár sose gondoltam bele, hogy kéne vagy nem.


Mi külön kasszán vagyunk, de rengeteg közös költségünk van, kb minden (lakbér, rezsi, kaja, randik, utazás stb) lassan érik egy közös számla. Mi kb vezetjük, hogy a nagyobb kiadásokat ki fizette. Csóró egyetemisták vagyunk. Viszont simán van az, hogy "ne aggódj, majd én segítek, aztán majd egyszer megadod" nagyobb összegekkel is. Emiatt érzem azt, hogy megvan ilyen szinten a bizalom, csak igyekszünk fenntartani az egyensúlyt (nem szeretnénk, hogy a másik sokkal többet fizessen), illetve a saját pénzéből mindenki azt vesz, amit szeretne. Általában megbeszéljük, leginkább tájékoztató jelleggel.

dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. Számomra így van rendjén.
dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1

Kellemes közös jövő tervezést!

dec. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan párom aki bajban segitene. Még felnőtten is a szüleimre vagy nagyimra tudok csak tamaszkodni ha pl megszunik a munkaviszonyom es keresek másikat meg hasonlókban. Ha van is párom az segit pl egyszer ad pl egy 10 ezrest es azt éveken át is felhánytorgatják. Mikor 100 feletti a kiadásom pl lakbér rezsi ha nem dolgozom is ha a párom is hozzám jár fel.
dec. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lenne lehetősége ( szülői segítség reven ) több pénzt eltenni, de nem igazán gyarapodik.


Annyiból más a kettőnk helyzete hogy neki több kiadása van kicsit mint nekem. De többet keres.

Olyan kiadása van ami nekem nincs

dec. 29. 07:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem álltok annyira közel egymáshoz, hogy közöd legyen a pénzéhez vagy aggódj miatta.
dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!