Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Betegen egyedül hagy a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegen egyedül hagy a párod?

Figyelt kérdés
Párom apukájának a twstvérének volt 60.szülinapja tartva. Úgy volt,hogy megyek én is de lebetegedtem eléggé. 38,7 volt a lazam, menni alig bírtam, szédültem. De ő elment buliba. Nekem jól esett volna ha velem marad mert biztonságérzetet adott volna. Mikor megemlitettem neki ezt akkor kibúvókat keresett és azt mondta, hogy 1x van csak 60.szülinapja valakinek. Csak én reagálom túl vagy másnak is szarul esett volna,hogy hol van a fontossági sorrendben?

febr. 25. 20:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a 8-as. Megkértem volna (nem kellett volna kérni, csinálja magától), hogy készítsen nekem mindent elérhető közelségbe, tea, gyógyszer, ha van étvágyam valami kaja, keksz pl., távirányító, telefontöltő stb. és menjen isten hírével, engem hagyjon pihenni. Ritkán vagyok ennyire szarul, akkor meg gyógyszer és alvás, vagy legalábbis félálomban sorozatbambulás, nem kell, hogy ott sündörögjön körülöttem. Hogy érted, hogy biztonságérzetet adott volna? 45N
febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt szokta hagyni a kisgyerekünket is velem. Ő meg megy dolgozni. Felnőtt ember mellett nem hinném hogy szokás otthon maradni a párjának csak mert lázas. Nyilván vannak fokozatok, ha konkrétan a wc-ig nem tud elmenni valaki az más. De amíg nem igényel konkrét ápolást, addig nem értem miért szeretik páran ha a partnerük otthon nézi a nyomorukat. Pihenni, gyógyulni nagyon jól lehet egyedül.
febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Felnőtt, kicsit lázas (38,7 nem annyira magas azért, láz, de nem vészes) emberrel teljesen felesleges otthon ücsörögni, hacsak nincs olyan súlyos állapotban, hogy folyamatos ápolásra szorul. Én is most itthon vagyok betegen, egy beteg gyerekkel, a férjem elment dolgozni, de ha tegnap szülinap lett volna akkor oda is mehetett volna, attól, hogy mi betegek vagyunk. Ha fordítva van én is elmegyek. (kivéve ha kisbaba, kimama vagy nagyon idős emberhez, oda ha nem muszáj nem viszünk betegséget, ami lappanghat bennünk. Nem azért mert "jujj a másik beteg és ott kell ülni", hanem ne terjesszük tovább olyannak, akire veszélyes lehet).
febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben én küldtem volna a párom. 38,7 nem komoly láz, ezt egy nap alatt ki szoktam feküdni. 60. szülinap pedig tényleg egyszer van az életben.

Nyilván van az a helyzet, amikor kell a segítség, nekem pl. nekem olyan lumbágóm volt pár napja, hogy segítség nélkül nem tudtam felállni, öltözni, vécézni. Ebben a helyzetben a párom szó nélkül fújta le a családi programot és maradt velem. De egy pici lázzal simán küldtem volna.

febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tünettel még a kamasz gyerekemet is otthon hagynám (hagytam már) egyedül, nyilván mindent a keze ügyébe készítve és folyamatosan érdeklődve a hogylétéről, és ha rosszabbodna az állapota, akkor mennék. Egy ilyen állapotban az segít, ha kifekszed, ehhez nem kell másnak asszisztálni. Amikor nem volt párom, akkor is kibírtam egyedül egy influenzát és három covidot.
febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor elég beteg voltam (influenza, 40 fokos láz, nem bírtam enni, stb) de simán elküldtem a férjemet és a gyereket 2 és fél napra az unokatesója esküvőjére. Fel se merült, hogy ne menjen, én elég ramatyul voltam, így inkább kihagytam. Senki nem sértődött meg (ő mondta a családnak hogy sajnos beteg vagyok). De eszembe se jutott volna, hogy ne menjenek, így legalább én osztottam be, hogy mikor pihenek, nem kellett még a családdal is törődni. 60. születésnap, esküvő (jó esetben) csak egyszer van, a gyenge láz (mégse 40 fok volt) abszolút nem ok arra, hogy itthon tartsd. Ha bármi gond van (ügyeletre kell menni, stb) max felhívod, de hogy ne menjen mert legyen veled otthon... Úristengyerele.... Önzőség felsőfoka...
febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

7# én fertőző betegségekről beszélek.


Meg úgy értem a kerülést, hogy nem puszilkodok, szexelek, meg ilyesmik. A barátnőm mesterén tanul, én pedig dolgozom a BSC-mel és ha kiesnék a munkából hetekre, az nagyon lefogyasztaná a malackámat, amiből a háztartást fenntartjuk. De én is ilyenkor besegítek, hogy nyugodtan tudjon gyógyulni.


1-es voltam

febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
VÓTMÁR. A magára hagyott beteg balladája.
febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

38 fokos lázzal mit kell haldokolni, de komolyan. Mármint ő mit tehet érted, azon kívül, hogy figyeli, miként alszol???


Mert amikor lázas vagyok, iszok neo citrant, beveszem a gyógyszert - de csak mert a fejem is fáj - és kb 3-4 órára kidőlök.


Ha volt megbeszélve program és ő menni szeretne, menjen. Telefon van nála, de ha még jobban belázasodok úgyis az ügyeletet hívom, nem őt.

febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem hagyom betegen egyedül a páromat, de ha fontos programom lenne, ő maga ellenezné, hogy otthon maradjak vele. Adnék neki lázcsillapítót, ahogy itt fentebb mások is mondják, a közelébe teszek teát, gyógyszert, telefont, távirányítót, és amint kilépnék az ajtón, úgyis aludna.
márc. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!