Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1 éve vagyok a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok a barátnőmmel, szeretjük egymást,de ő heti szinten tartja még mindig a kapcsolatot az exével.Most volt párom születésnapja, és az exe elhívta erre a hétre étterembe születésnapi vacsorára, amire ő el is megy. Ezen kiborultam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus, de egyszerűen ezt nem tudom elfogadni, hogy a volt pálijával találkozik és vacsorázni fognak, még úgy is, hogy tudom, hogy szeret engem,és az elmondása szerint csak jó barátok.Hogy reagáljak mind erre?

márc. 4. 11:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Ez a nő egy r.i.b.i már ne is haragudj, de full bohócnak véve.
márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Hol lehet ilyen balfék faszikat találni? A nőci 2 emberrel dugatja magát és 2 szülinapi meglepit kap.
márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

Te így magadtól vagy ennyire hülye vagy segítenek is?

Hülyének vagy nézve. :D

Tényleg egy szikra önbecsülésed sincs? 1 éve asszisztálsz ehhez?

Ehh... nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek... balf..ék.

márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Azonnal kivágnám a csajt.

Legközelebb csak olyan nővel állj szóba, aki teljesen megszakította a kapcsolatot az exével.

márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Láttam már nem egy ex-barátságot, exem ment programra exével és nem volt gond, én beszélgettem már exemmel gond nélkül... De ez az étterem történet nekem is túlzás. Erre én is azt mondom, hogy hátrébb az agarakkal!


35/F

márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem fair hogy elmegy az ex születésnapjára.Mi lenne ha meg is beszélnéd vele?

Ha én lennék ebben a cipőben már lapát lett volna az tuti.

márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki a ribizlit!
márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Kukába bele, ahová való. Most azzal nem lenne gond, ha havi egyszer beszélnének pl és nem vele menne szülinapozni. Én erre csak annyit mondtam volna, hogy nyugodtan menjen az én engedéjem ugyan nem kell ahhoz, de soha többé ne is keressen! Tudod kit nézzen hülyének!
márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, hogy a pasik mit esznek az ilyen alja.dék ocs.mány nőkön
márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Megnézném a párod arcát, amikor megkérdezed tőle, hogy akkor te is mehetsz-e :D

Amúgy ne vicceljünk már. Én nem tartom jó ötletnek a szakítás után pajtáskodást az exekkel, de van, akinek működik, tök jó, élvezzék. Na de ez szerintem még azoknál sem így néz ki, hogy hetente beszélgetnek és kettesben vacsorázgatnak éttermekben, akik baráti kapcsolatban vannak az exeikkel. Úgy pláne nem, ha a párjuk ezt nem nézi jó szemmel, márpedig amúgy ki nézné? Kb csak az, akinek mindegy, mit csinál a másik, mert ő is úgy veri át a háta mögött, ahogy nem szégyelli.

márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!