Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1 éve vagyok a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok a barátnőmmel, szeretjük egymást,de ő heti szinten tartja még mindig a kapcsolatot az exével.Most volt párom születésnapja, és az exe elhívta erre a hétre étterembe születésnapi vacsorára, amire ő el is megy. Ezen kiborultam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus, de egyszerűen ezt nem tudom elfogadni, hogy a volt pálijával találkozik és vacsorázni fognak, még úgy is, hogy tudom, hogy szeret engem,és az elmondása szerint csak jó barátok.Hogy reagáljak mind erre?

márc. 4. 11:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
#20: Azt senki sem írta, hogy könnyű lesz, de sajnos ez ilyen. Már csak ez is megerősíti csak azt, amit már egy csomóan leírtak, sajnos ez a nő nem valószínű, hogy viszonozza az érzéseidet. Kitartást!
márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%

De akkor nevezd már nevén, konkrétan mi zavar. Nem olyan érvekkel, hogy "nem illik", meg "csak zavar és kész", hanem legyél öszinte magaddal: mi az ok?

Félsz, hogy rájön, hogy mégis az exe kell neki?

márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan attól tartok, hogy még mindig vannak elvarratlan szálak, amik a volt palija felé húznak, és ha ezek az érzések talán újra felerősödnének benne, akkor én mehetnék a levesbe. Szinte alig van olyan nap, hogy az exe ne kerülne valamilyen módon szóba.
márc. 5. 13:37
 24/27 anonim ***** válasza:
75%

Hárman túl sokan vagytok egy párkapcsolatban.

Ideje tisztázni a dolgokat.

Ami neked nem tetszik, nem kell elfogadnod. Ha menni akar, menjen. Nagyon jól megleszel nélküle.

márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Kései Sirató ***** válasza:
74%
Még mindig őt szereti, téged csak kihasznál. Mielőbb szakíts vele!
márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

Nincs neked valami régi exed, akivel el tudnál kezdeni ismét beszélgetni? És pár hét múlva (mehetne egy ilyen találkozó, mert exnek van a szülinapja) mehetne szintén egy ilyen kozos vacsi.

Persze, ne mutasd hogy visszacsapni akarsz. Hanem csak tok pozitívan beszélj a dologról. Hogy te erre nem számítottal és hogy milyen jó hallani felőle, itt kitalálhatsz sztorikat régi közös ismikrol. Végig tűnjön ártatlannak a dolog, nosztálgiazásrol szóljon minden. Aztán megnézed mit reagál.

márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
ki dobtad már?
márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!