Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1 éve vagyok a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok a barátnőmmel, szeretjük egymást,de ő heti szinten tartja még mindig a kapcsolatot az exével.Most volt párom születésnapja, és az exe elhívta erre a hétre étterembe születésnapi vacsorára, amire ő el is megy. Ezen kiborultam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus, de egyszerűen ezt nem tudom elfogadni, hogy a volt pálijával találkozik és vacsorázni fognak, még úgy is, hogy tudom, hogy szeret engem,és az elmondása szerint csak jó barátok.Hogy reagáljak mind erre?

márc. 4. 11:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Lehet tartani a kapcsolatot exekkel, nálam belefér, de a vacsora szerintem is sok.
márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Palira vagy véve
márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Mi szoktunk beszélni mivel van egy fiúnk. Csak is róla szoktunk. Hetente-2 hetente.

Eszembe nem jutna elmenni vele vacsira.

márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem csodálom, hogy kiborultál. A legalapvetőbb illemet figyelembe véve téged is kellett volna hívnia, mint a párját. A barátnődnek meg pontosítani kellett volna, hogy mi is ez a meghívás, mert nyilvánvalóan ő veled fog menni.
márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%

Ööööö ez nálunk simán belefér.


14 válaszoló szerint nem, ezek szerint különleges szerencsém volt.

márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, ezerszer feltették már ezt a kérdést, mindig ugyanazokat a köröket futják a válaszolók: van, akinek elfogadható ez, van, akinek nem. Én pl. több exemmel is tartom a kapcsolatot, egyikőjükkel kettesben is szoktam találkozni, koncert vagy beülünk valahová dumálni (mondjuk szülinapomon azért vacsizni nem visz el, ezt kicsit túlzásnak érzem). De ez rajtad nem segít, hogy ÉN vagy Kis Pista mit gondol erről. Ha téged ez zavar, akkor adj ennek hangot, mondd el, hol a határ neked, vállalva, hogy szakítás lesz a vége. Ha zavar és nem szólsz semmit, akkor meg előbb-utóbb abból lesz feszkó.
márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

15

Így van. Nekem nem fér bele, pedig nem vagyok egy nagy ex ellenes valaki. Ha összefutnak, felőlem beszélgethetnek, néha írhatnak egymásnak (nem napi szinten órákat), felőlem hordhatja az extől kapott cuccokat, tárgyakat, nem érdekel, nem kell törölnie a fényképet vagy kidobni bármit, na de a kettesben vacsorázás, főleg, ha az ex szingli, valóban nem fér bele. Ha baráti alapon, mint két pár együtt mennek az oké, de így nem.


14 voltam

márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Az én exem is csak "találkozott" az exével aki bántotta mikor együtt voltak, aztán mégis vele dugott a hátam mögött, azóta már ott is lakik...
márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
5%
Szia. A féltékenység jó, védi a kapcsolatot.
márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta és a válaszával megtisztelt. Igazából egy megerősítés volt tőletek felém, hogy ez az egész tényleg nem normális dolog. Sajnos a szerelem még 34 évesen is elvette az eszemet. Nem tiltottam soha az exétől, beszélgessenek,bánom is én, de ez a vacsora már minden határon túl megy. Az elmúlt pár napban többször is hangot adtam annak, hogy ellene vagyok ennek az egésznek. A válasza röviden az volt ma reggel,hogy csütörtökön találkozni fognak, és, hogy ne hisztizzek, mert csak nagyon jó barátok és egy publikus helyre fognak beülni. Mondta ezt mindannak ellenére, hogy látta, mennyire zavar és ideges vagyok. Közben pedig kedveskedik hozzám, és úgy tesz, mintha ez tényleg egy normális dolog volna. Nehéz lenne elengedni a kezét, mert borzalmasan szeretem őt, de így meg csak magamat teszem teljesen tönkre. Legjobb lesz, ha tényleg odébb állok.
márc. 5. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!