Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni?

Figyelt kérdés

Párommal több mint 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve már együtt is élünk. Mi egy nyaraláson ismertük meg egymást, így nekünk az "otthonaink" között közel 200km van. Ő költözött le hozzám. Családi okok viszont el kell hagynunk ezt a házat (testvérem tulajdona és családjával ide költöznek)

Párom apukája javasolta hogy ne vágjunk bele semmilyen hitelbe inkább költözzünk hozzájuk. Úgy nem azzal van a probléma hogy egy fedél alatt kell élni a szüleivel, ugyanis külön lennénk a melléképületben, viszont mégis csak egy udvar stb. Ott mégis csak jelen vannak és beleszólhatnak dolgokba. Nem tudom mennyire élhető ez így? Hasonló szituációs sztorik érdekelnének, mennyire sikerült ilyen esetben megoldani a dolgokat?


ápr. 1. 19:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Szerintem egy kedves felajanlas a szulei reszerol, egy kozos udvar meg nem nagy cucc, addigis tudtuk gyujtogetni egy sajat hazra, ha oedig megis beleszolnanak a dolgokba megkernetek oket arra, hogy ne tegyek vegso esetben pedig alberlet.
ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én elfogadnám a segítségüket. Ha pedig mégse működne, akkor elköltöztök albérletbe.
ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom, hogy mitől tartasz ennyire. Rossz emberek szerinted? A párod befolyásolható, vagy mi a baj? Azt ugye tudod, hogy normális ember akkor szólna neked/nektek ha jó indoka van rá? Ha te normálisan viselkedsz miért avatkoznának? Nem értem komolyan.
ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én elfogadnám a kínálatot. Aztán majd alakul és Ti is házhoz (lakáshoz) juthattok.
ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, ha van a környéken munka és normális körülmények
ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ehhez nektek kell ismerni őket, hogy mennyire jók veletek vagy mennyire szólnak bele. Alapvetően nagyon is jól hangzik. Illetve nektek kell tudni, hogy most ez az életváltás megéri-e és főleg párodtól ez az áldozat megéri-e.
ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Illetve tisztázni kéne pénzügyi feltételeket, hogy elvárnak-e kisebb albérleti díjat vagy csak önköltséges rezsi. Szülők nem igazán kérnének, de létezik ilyen eset is. Ha nem, akkor pedig későbbiekben én ilyen esetben és testvér nélkül párod helyében megkérném őket alábbira. Ő is lehessen tulajdonosként ráírva a házra. Egyébként is ő örökli majd. Én például anyummal maradva félig rá lettem írva a lakásra és párom így költözött ide.


35/F

ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy idővel el lehetne különíteni a kis házat és megvenni. Gondolni kell mindenre, hogy be ne üssön náluk valami bolondság.
ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Párom nem egyedüli gyerek, van egy húga.

A pénzügyi részről pedig beszéltünk és nem kérnek albérletpénzt, csak a rezsit.

ápr. 3. 03:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen tapasztalom, sajnos nem jó. Igaz, a párom apukája beleszólós volt (ez nem rajtam múlik, ő mindenkivel ilyen). Nem laktak pont melettünk, csak 3 percre, de sokszor feljött anélkül, hogy szólna és elkezdett ott jobbr-balra nézelődni, mert "az ő lakása". Persze nem mondhattam semmit, a párom azt mondta az apja ilyen, de nem rosszindulatú. Nem bírtam sokáig ezt. Vettem külön lakást szakítás után. Ja, és 7 évig voltunk együtt.
ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!