Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van szerintetek manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szerintetek manapság már olyan, hogy egy embernek egyszerre KÉT szerelme is legyen, egy időben, és bizony úgy hogy hármasban élnek egy házban (vagy villában)?

Figyelt kérdés

A társadalom biztosan elítéli őket, ez szerintem fix, de ettől még a "tudtukon kívül" néhány embernél a háttérben lehet ilyen többes szerelem?


Utóbbin van a hangsúly, hiszen ha a hölgyek még egy kicsit sem kedvelnék egymást, akkor előbb-utóbb féltékenység lenne a vége. Azért is (lehet) fontos a szeretet (szerelem?) hármójuk között, mert különben nehezen aludnának békében egymás mellett (a szeretkezésekről nem is beszélve). Bár ez utóbbit (az együttléteket) speciel nehezen tudom elképzelni, valaki mindig kissé a háttérben (ki)maradhat... Biztosan megoldják, ez nem az én reszortom! :D


Lehetnek ilyen "párok" manapság, ahol tényleg mindhárman szeretik/kedvelik egymást?


Esetleg ismertek ilyen embereket?



2017. jan. 15. 20:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szerencsere lol. Maximum ket pasival mennek bele, hogy en vagyok a "csaladfo", de ilyen esetben egyiket se szeretnem es ok sem engem, mert olyankor senki nem akar harmadik felet. Rovid ideig poennak elmenne, amig nem akar egyikunk sem komolyabb kapcsolatot.
2017. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze. Gazdag pasi annyi nőt tart a villájában amennyi elfér. Inkább státusz szimbólum mint érzelmek. A kis cuncik rendesen megvannak fizetve, hogy mindezt mosolyogva elfogadják. :D
2017. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Vallási guruknál sem ritka (Sai Baba, Osho), hogy háremet tartanak, a feltétel nélküli szeretet és elfogadás nevében.

Tulajdonképpen én el tudom képzelni azt is, hogy nem kellenek hozzá milliárdok, csak karizma és meggyőzőképesség.

2017. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Gazdag pasi annyi nőt tart a villájában amennyi elfér. Inkább státusz szimbólum, mint érzelmek."


Pont ennek ellenkezőjét írtam!


Mikor nem holmi lepedőakrobatika végett jönnek össze, hanem őszinte szeretet/szerelem miatt!


ILYENRŐL tudtok-e?


Tehát nem kis hü.lye csitriket szed fel egy tucat ember, csak mert "péze' va'", hanem ténylegesen szeretet (majd szerelem miatt) kerülnek össze intelligens, értelmiségi egyének.

2017. jan. 15. 20:33
 15/20 anonim ***** válasza:

Ott írtam le a sztorit, kérdező. :D


De csak azért, mert én pont találkoztam már ilyennel, ez az egész még egy milliárd az egyhez, és nagyon ritkán jön össze.

2017. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen 82%-os, leírtad és én meg is köszöntem azzal, hogy küldtem rájuk azonnal szép zöld kezeket! :)


De a többiek (akik esetleg félreért(het)ték a kiírást), azoknak írtam, hogy többről van itt szó. :)

2017. jan. 15. 20:40
 17/20 A kérdező kommentje:

"...kerülnek össze intelligens, értelmiségi egyének."


Vagy ilyen hölgyek esetén (még ha az esetleges választottjuk szintén épp úgy értelmiségi, mint ők, és az első önjelölt humor herolddal ellentétben nem kilencven nettóért gürizik valami szalag mellett, hanem még (legalább valamennyi) vagyonnal is rendelkezik), tehát ilyen művelt hölgyek esetén szó sem lehet hármas-társulásokról?

2017. jan. 15. 20:40
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ehhez semmi köze a műveltségnek, kérdező. Inkább olyasmi, mint az ősrobbanás: nagyon sok feltételnek és véletlenségi változónak kell pont jókor, jó helyen és jó időben együtt állnia, hogy megvalósuljon. :D


- a lányok legyenek bi-k


- vonzódjanak egymáshoz, és szeressenek is egymásba


- plusz a pasiba is legyenek szerelmesek mindketten


- és még a pasi is szeresse mindkettejüket


Még két tök hétköznapi ember esetében is nehéz megtalálni a szerelmet, hát még, hogy mindez összeálljon... Érted, ez ilyen egy a milliárdhoz. És szerintem ezek inkább ilyen időszakok max az életben, amire lehet később visszagondolni, mint valami varázslatosra, de nem igazán tartható fenn hosszabb távon.

2017. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nemrég tettem fel egy hasonló kérdést. Mi egy két nő egy férfi felállással kísérletezünk. Megvannak a maga buktatói, ez tény, de tapasztalatból mondom, hogy minden irányba kialakulhatnak kölcsönös és őszinte érzelmek. Nem szerethetsz két embert ugyanúgy, de szeretheted őket ugyanannyira. Még nem tartunk ott, hogy azt mondhassam, hogy ez biztosan működni fog hosszútávon os, de nagyon reménykedem benne. Youtubon is lehet találni rá példákat (angolul), szóval ritka ugyan, de nem példa nélküli. 24n
2017. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy milyen okból írtad ki ezt a kérdést? Nálad ez a helyzet áll fent vagy szeretnéd?
2017. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!