Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért híznak meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak meg a lányok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tök érthetetlen számomra, én ilyenkor még jobban odafigyelek magamra. Szingliként lehet néha benyomok még egy szelet sütit, mert úgyse lát senki meztelenül, de ha valakivel együtt vagyok, akkor ezerszer jobban odafigyelek.
2017. jan. 16. 17:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Én is híztam vagy 8 kilót. Leginkább azért, mert azt az időt, amit a párommal az ágyban, filmezéssel, sétálással, vacsorázással töltünk, azt korábban munkával, edzéssel vertem el. Egyébként kapcsolatban kevésbé érzek kényszert arra, hogy másnak tetszek (ami szingliként alap volt), bár így is kapok pozitív visszajelzést, mert meg-, de nem elhíztam. Párom is szedett fel néhány kilót. Egyikünket sem zavarja.
2017. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%

Én a volt férjem mellett sokat híztam, nem volt jó a szexuális életünk de szerettük egymást. Amúgy is hízékony alkat vagyok, így nem volt nagy cucc, nem szoktam zabálni, de a boldogsághormon csokika naponta bement....

A válás után 10 kiló ment le rólam mindenféle fogyókúra nélkül, egyszerűen csak a válás tényétől. Megint jól éreztem magam. aztán elkövettem azt a hibát hogy belementem egy szex kapcsolatba, pótolván ami kimaradt. Egy darabig minden jó volt, aztán megint elkezdtem hízni. Igen, megint érzelmileg jött a váltás: beleszerettem a szexpartnerembe. Szakítottam vele, utána micsoda véletlen: kilók szinte maguktól le.

Most jól vagyok, edzem, ésszerűen eszem, csinos vagyok. De nem vagyok kapcsolatban és előre azon filózok, sikerül-e most olyan férfit találni aki elfogad nőként és aki mellett boldog vagyok, és aki ráadásul komolyra tervez velem. Ha megint leértékelem magam egy kapcsolatban, akkor megint hízni fogok.


Szóval van aki ilyen érzelmi hízó. De gondolom neked nincs ilyen bajod, önbizalom az egekben stb. Nos, nem mindenki ilyen.

2017. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez csak bizonyos életkor felett következik be, nők és férfiak kollektíve 35-40 felett, amikor más élnek 5-8-10 év házasságban, egyszer csak elkezdenek hízni. Legalábbis én ilyet, amit leírsz, huszonéves párok esetében még nem láttam.
2017. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

olyan vicces, ahogy néhányan megsértődtök egy szimpla kérdésen. :D

akinek nem inge nem veszi magára, akinek pedig inge az először fogyjon bele :P

2017. jan. 16. 17:59
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Mi párosan szedtük fel a kilókat. Én (nő) 10, ő (férfi) 20 kilót. Egyszerűen azért, mert egyrészt nem igazán van ingerenciánk másoknak tetszeni, mint ahogyan azt egyik korábbi válaszoló is mondta, egymás előtt meg nem az, hogy mindegy, de így is abszolút vonzódunk egymáshoz és szeretjük egymást. Viszont a hízást nem a "belenyugvás" hozta, hanem az, hogy mindig olyan jó kis közös program volt elmenni enni valahova, rendelni egy pizzát és meginni mellé pár üveg sört, miközben a gépen játszunk vagy valami filmet nézünk, moziba átlag heti kétszer járunk, előtte vacsi, közben nachos-kukorica-ami, szóval az ilyen jó kis közös programjainkba beleépítettük az ésszerűtlen kajálást. Kondizni annyira azért nem poén, még ha a pároddal együtt is csinálod, főleg, hogy amúgy mindketten inkább a lustább fajták vagyunk. Most fogyózunk és mozgunk, de az egészségünk kedvéért, és nagyon utáljuk, hogy a legtöbb jó, közös programunkból kimaradnak azok a jó kis étkezések, ami közben olyan jól elbeszélgettünk mindig. Mellesleg, én még így is bomba nő vagyok (60 kilósan? Nehogy már...), és bár ő eresztett némi látványos pocakot, számomra még mindig ő a világ legvonzóbb férfija :) Szóval, ezért.
2017. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
ez aranyos :)
2017. jan. 16. 18:02
 17/35 anonim ***** válasza:
14%

Megkérdezik hogy miért híznak a lányok, erre válasz: a pasik is híznak. :D

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!

Ezért:

[link]

2017. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tudom,hogy a lányok meghíznak-e...párkapcsolatban -én és még sok ilyet ismerek asszonyként nem!

Na és nem másért',csak magam miatt -mert utálnák egy okádék petyhüdt testben élni...így orvoshoz sem kell járnom és sírnisem kell,hogy fiatalabbra cseréltek...

A pasikra viszont rá ugrott plusz 10kg,-lustábbak -ez van.

2017. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Hát én ezt így nem jelentettem volna ki a helyedbe, mert ellenpélda is van bőven.. :)

Ráadásul nálunk is úgy van, hogy 5 éve vagyunk kapcsolatban, én egy dekát nem híztam, ő meg felszedett egy jó 15 kg-t.


Mondjuk nálam teljesen mindegy, hogy szingli avgyok-e vagy kapcsolatban, mert rohadtul zavarna, ha 3 kg-t is felszednék akár.

25N

2017. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Hát én nem hízok meg biztos, mert gyors az anyagcserém, nem vagyok hízékony, a barátom nem hízik meg biztos, mert pont hogy javítani akar az alakján most hogy vagyok neki a kritikus szememmel. :D
2017. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!