Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért híznak meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak meg a lányok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tök érthetetlen számomra, én ilyenkor még jobban odafigyelek magamra. Szingliként lehet néha benyomok még egy szelet sütit, mert úgyse lát senki meztelenül, de ha valakivel együtt vagyok, akkor ezerszer jobban odafigyelek.
2017. jan. 16. 17:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Azért mert ahogy páran írták, ment az ágyban filmezés, kis pizza, chips hasonló is lecsúszott hozzá. A csajoknak nem volt autója, nekem viszont volt, tehát mindenhova menjünk kocsival. Kirándulás, torna, egyéb sportok amiket előtte szívesen űztek háttérbe szorultak. Nekik ennyi elég volt.

Én meg nem tudok sehogy hízni, ez van.

30/f

2017. jan. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én csak abban a párkapcsolatomban híztam, amiben úgy érzetem, hogy a párom nem szeret, nem foglalkozik velem, elhanyagol. Hiába próbáltam ezt megbeszélni vele, nem tudtam, és az evéssel pótoltam a szeretet, vannak, akik hajlamosak erre. Aztán szakítás után szépen ledobtam. Amúgy szerintem, ha valakinek nincs betegsége, akkor a hízásnak mindig lelki okai vannak, és az egyik ilyen a szeretethiány.
2017. jan. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Én azért,mert eltelt 5 év,ülőmunkám lett,fogamzásgátlót kezdtem szedni(igen egyesek szerint tévhit hogy hizlal,de míg szedés előtt sokszor napi egyszer is azért ettem mert már kellemetlennek éreztem,hogy 24 óráig nem vagyok éhes se,most azért,mert rám jön...)Barátok tovább tanultak/elköltöztek/leszakadtak. Sokkal kevesebbet mozgok mint anno pipi 18évesen :D

Az is igaz szerintem,hogy ha boldog kapcsolatban vagy és az élet más területei is okésak,az ember jókat és jobban eszik :D

De! Nekem ezek okok,nem kimagyarázás és én 5 kilót szedtem csak fel! Bár a legtöbben megjegyzik ezt (alacsony vagyok jobban látszik) de pozitívan mert végre van mellem meg seggem:D Viszont nem érzem jól magam a bőrömben,lapos hasat akarok megint és semmi hurkácskát! Nem tétlenkedek az edzésterv kész,a kezdés időpontja beiktatva.

Ha valaki betegség miatt hízik el,és a betegség olyan,hogy nehezen vagy sehogy sem adja le azt megérteném.

Azt viszont nem értem meg,akinek ez már problémát generál és mondjuk 15 kgról van szó,de tenni se tesz semmit.....

2017. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
En azert hiztam kb 10kg-ot mert lenyegesen boldogabb es nyugodtabb vagyok most. Etvagytalansag, gyomorgorcsok, hasmenesek mellett nem nagy mutatvany tartani az 50kg-ot. De ha van mellettem valaki, aki segit lekuzdeni a stresszt, lenyegesen jobban vagyok, ezek nem jellemzoek. Viszont se az onkontroll nincs megszokva - eddig akkor sem hiztam ha annyit ettem amennyit kivantam - se a szervezetem nincs hozzaszokva - szoval raktaroz ahogy csak tud. Majd idovel leadom egy reszet. Nem akarok ujra 50kg lenni, de mondjuk 55 nekem jobban tetszene... de lefele nehezebben megy.
2017. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát ez exemmel, mindketten hiztunk. Én lettem 51-ről 55, ő 92-ről 98. Én most vagyok 53 és tartom, ő 100 felett.. Sokat sétáltunk anni, de volt, hogy egész napokat punnyadtunk. Kajáltunk. Nem miattam hanem neki jobb volt a 4 fal közt tunyulni a vége felé már... Megjegyezte, hogy híztam de azt nem látta rajta már 20 fölé szaporodott a felesleg :D.
2017. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!