Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok\nők! Mit nyújtson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok\nők! Mit nyújtson nektek egy férfi, mik az elvárásaitok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 08:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat nem olyan tiszta vagy egyszerű, hogy azt adom, amit kapok. Alapból ha csak ugyanazt akarnám, nem is akarnék párt.


És ha nekem van lakásom meg x millióm a bankban, akkor olyan pasit keressek, akinek szintén van? Miért? Nekem már van.

2017. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#22

A nagy különbségek mindig konfliktushoz vezetnek. Nem arról van szó, hogy egyikünk 30ezerrel többet keres, de nem hiszem, hogy egy milliomos meg egy közmunkás pénzügyi téren simán összeillene, egyszerűen ez akkora konfliktusforrás... A milliomos eltarthatja a párját, azt az emberek 95%-a nem képes kezelni, és jön, hogy ő felsőbbrendű, hisz neki van pénze.... vagy lehet külön kasszán lenni, és a gazdag eheti a kaviárt meg a homárt, a szegény meg a parizeres zsemlét. :D

2017. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Éljen egészségesen, legyen humora, legyen figyelmes és empatikus, akarjon megérteni, tudjon szeretni és szeretetet elfogadni. Támogasson a céljaimban, ne gátoljon. Ne féltékenykedjen, ha egyszer nincs rá oka.


Persze mindezeket én is adom. :)

2017. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

- legyen őszinte, megbízható, hűséges és becsületes

- ha probléma merül fel, akkor ne pánikoljon, hanem keresse a megoldásokat

- legyen intelligens, változatos érdeklődési körrel, legyen hobbija

- legyen türelmes

- legalább átlagos érzelmi intelligencia (ez egy sarkalatos pont, az egyetlen, ami rám nem igaz, de próbálom kompenzálni, csak az kell, hogy a másik megértse és segítsen benne)

- ne legyen otthonülős, legalább átlagos humorérzék

- ne zárkózzon el a spontán dolgoktól

- tanuljon vagy dolgozzon, esetleg is-is

- amennyiben elégedetlen a munkájával és/vagy fizetésével, tegyen érte, hogy ez változzon

- képes legyen eltartani magát

- ami a külsőt illeti, legyen ápolt és vonzódjak hozzá- itt csomó alternatíva van, ami szóba jöhet

- szexuális téren keresse a változatosságot, ne 5 póz legyen a teljes repertoár 10 perces felvonásokban

- plussz pont ha egyezik a fétisünk, szereti a sportokat, amiket én játszik valami hangszeren és több nyelven beszél, de ezek nem elvárások

22

2017. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Legyen hűséges, kommunikatív, okos, türelmes, kedves, családcentrikus. Lehessen számítani rá mindig minden körülmények között.
2017. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
#25 hozzászóló ilyen nincs, nem túl nagy az elvárásod? Ha egy kicsit lefaragnál az elvárásból megtalálnád akit keresel! NE hogy azt hidd, hogy egy olyannal boldog leszel akit leírtál egy ideig igen, de utána unalmas lesz. Bocsi hogy beleszólok, de álomvilágban élsz.
2017. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

# 27

Lehet meglepő, de nem szokott gondot okozni olyat találni, aki ezeknek az elvárásoknak megfelel. Talán túl optimista vagyok, de szerintem léteznek rendes férfiak. Ameddig pedig az álmaim teljesülnek nem hinném, hogy baj lenne. :)

2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
#25 Lehet , hogy igazad van én is álmodozó vagyok. :)) De mindig próbálok reális maradni.
2017. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Ja amúgy nem mondtam, hogy baj..
2017. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Akik olyanokat írnak, hogy legyen pénze, autója, lakása azoknak gratulálok.A kérdés nők részére lett feltéve,szóval nem értem, miért láttátok szükségét válaszolni rá. Ha ezekre van szükségetek menjetek el azt dolgozzatok meg érte, már ha tudjátok mi az ;)
2017. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!