Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok\nők! Mit nyújtson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok\nők! Mit nyújtson nektek egy férfi, mik az elvárásaitok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 08:36
1 2 3 4
 31/32 editeva válasza:
Legyen benne elegendo szeretet.A szeretet mindent kompenzal,megold.Ahol van szeretet ott van megertes,huseg,kitartas,komunikacio,tolerancia,alkalmazkodas,vágy.
2017. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Legyen benne elegendo szeretet.A szeretet mindent kompenzal,megold.Ahol van szeretet ott van megertes,huseg,kitartas,komunikacio,tolerancia,alkalmazkodas ,vágy."


Először is, a szeretet természete nem mindegy. Lehet szerelem és nagyon erős, baráti szeretet. Nekem is volt egy fiúbarátom, akiért szó szerint rajongtam, mégse akartam tőle semmit. Inkább olyan volt, mint egy testvér.

Másodszor, hiába szeretsz valakit, ha egyszer mást vártok az élettől. Az egyik lehet külföldön akarna élni, a másik nagyon hazafi. Az egyik családot akar, a másik karriert akar építeni. Vallás, étkezési szokások, dohányzás szempontjából lehet kompromisszumokat kötni, de ha mást vártok az élettől, aligha.

2017. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!