Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri valamikor is a kezemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri valamikor is a kezemet?

Figyelt kérdés

52 hónapja vagyunk együtt a párommal (25/L 31/F). Már nagyon sokszor szóba került az esküvő, család téma (kiket hívnánk meg az esküvőre; ha gyerekünk lesz, ki vigyáz majd rá; meg ilyesmi témák).

Még kapcsolatunk elején azt mondta, ha végzek az egyetemmel, megkéri a kezemet. Idén februárban volt a diplomaosztóm. Sajna azóta sem kérte meg a kezem. :(

Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért nem kérte még meg a kezem, azt a választ kaptam: "mert nem tudom az ujj-méretedet". Én (mivel nagyon jól ismerem őt) úgy gondolom, hogy ez nem igazán lehetne akadály, mert ő egy leleményes srác, minden helyzetben feltalálja magát. (Mivel nem hordok gyűrűt, ezért nem tud az alapján méretet venni; de olvastam már, más férfiak hogyan oldották meg ezt a kérdést.)


Szerintetek meg fogja kérni valamikor is a kezemet?


2010. szept. 10. 11:01
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

12:58


Mindent mégsem kap meg, mert ebben a helyzetben nincsen pl. család (már mint gyerekek). És házasság nélkül én nem is tervezek gyerekeket.


Amúgy a szabadság részében igazad van, abból a szempontból, hogy így könnyebb lelépni. De nem olyannak ismerem/ismertem meg a Páromat, aki arra a fene nagy szabadságra vágyna. Főleg mivel nagyon sokáig nem volt barátnője.

2010. szept. 10. 13:07
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is akar annyira gyerekeket. Ha annyira szeretne családot, akkor nem teketóriázna. Bár lehet csak én látom rosszul.
2010. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Te mindenképpen akarsz gyereket mostanában? Mert akkor jobb lenne kérdőre vonni. Nem csak a férfi dönt a házasságot illetően, ebbe a nőnek is van beleszólása!

Vigyázz, mert ezzel az együttéléssel, a pasik simán kijátsszhatják ezt a dolgot és simlizhetnek évtizedekig akár! Nekem több ilyen példám is van ismerőseim között!!!

Aztán amikor te már a 30x-et taposod, akkor lelép egy kis csini pipivel....

Nem mindegy, ezért kérdezz rá! Jogod van tudni, ne ámítson téged!

52 hónap alatt egy igazán szerelmes férfi már rájöhetett volna, hogy mit akar!

Én azt vettem észre, hogy Te vagy a szerelmesebb!

Az a férfi, aki "jobb nőre vár" az nem szeret...

26.L

2010. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

Kedves Leányzó,


Pár hozzászólást elolvastam, és meglepve tapasztaltam, hogy sokan azt írták, hogy sietteted a párod. Én meg erre azt mondom, te jó ég!! Hogy megváltozott a világ néhány év alatt! Én úgy látom, ahogy te is: ennyi idő után illendő lenne a leánykérés. Türelmes voltál 4 évig, megismerhetett alaposan, ha ennyi idő alatt nem tud dönteni, az szomorú. Sőt, nekünk, nőknek, ez egyenesen sértő. Csak már érezni sem merjük ezt, mert mindenki a házasság és a szerelem, a mesébe illő találkozások ellen beszél. Ebbe a mai világba nem fér bele a család, az IGAZI, romantikus, házassággal megszentesített FÉRFI-NŐ kapcsolat. Pedig az igazság az, hogy igenis belefér! Ne hallgass azokra, akik azt mondják a házasság csak egy papír! Mi nők, igenis megérdemeljük 4 év együttélés, megannyi szeretkezés után, hogy megtiszteljenek minket a férfiak azzal, hogy családtaggá tegyenek minket, hogy világgá kürtöljék a szerelmüket, és esküt tegyenek a násznép, ismerősök előtt, hogy egész életében szeretni fognak...

Ennek így kell lennie, ez a normális, akkor is, ha sok fiatal fiúka, és lány, és karrierista szingli ezen a fórumon meg máshol is a házasság ellen beszél. Így azt tanácsolom, hozd a tudtára finoman, hogy ez fontos neked... az alkalom jönni fog... sok boldogságot Neked!!!

2010. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
46%

17:57


Házasságból is kiléphet egy csini kis pipivel, nem kerül semmibe. Pont a tifajtátok szokta a férfiakat belekergetni a házasságba, aztán rinyálnak a nők, hogy ilyen lusta disznó, úgy megcsalt stb.

2010. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem igen. Abból gondolom, hogy az én pasim azt mondta januárban, hogy "ha nem hozom többet szóba a témát, akkor fél éven belül megkéri a kezem" Tudni kell, hogy akkor az egyszer hoztam csak fel a témát, mivel már évek óta együtt is éltünk. Természetesen eltel fél év és nem kérte meg a kezem, de én még utána is vártam 3 hónapot, de semmi, viszont olyan dolgokat vágott a fejemhez, amit sose bocsátok meg neki... végül szakítottunk. De a lényeg: légy türelemmel, mert szerintem meglepetést akar! és örülj, hogy vele beszélhettél egyáltalán erről a témáról, mert valakivel nem lehet, pedig állítólag szeret... : (
2010. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül mi lett?

2011. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Szenteste egy csodálatos, fenyőfa alakú ékszerdobozban várt a meglepetés a karácsonyfánkon. :) Jövőre (2013-ban) lesz az esküvőnk. :D Hurrá!
2012. jan. 22. 15:03
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Na gratulálunk!! :)
2012. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jan. 23. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!