Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 9 éve vagyunk együtt. Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve vagyunk együtt. Néha feljon a téma a házasság, eljegyzés kapcsán és mindig azt mondtam h jobb ha belátja mindkét fél, hogy nem szeretne egyiket sem, minthogy hitegessen, ennek ellenére mégis azt mondja, hogy majd szeretne. Szerinred mi ez?

Figyelt kérdés
Azért fiatalon mégis jobb lett volna, akkor meg én sem éreztem szugseget, de ahogy idősödöm, látom, hogy öregszem már furcsálom. Megváltozott a nézőpontom. És úgy gondolom a fehér ruha is szebb, kellemesebb fiatalon. Mégis meddig várna 40 vagy 50 évesen azért már nevetséges lenne hiszen szinte egyből összeköltöztünk. Az más tészta lenne, ha mondjuk 40 évesen megismerik meg egymást és akkor lép a férfi nemsokkal, természetesen az szép tud lenni. Sokan még is szóltak amúgy hogy még sehol semmi.

2023. jún. 26. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Gyerek sincs? Szerintem neki ez nem fontos. Ha az, lepni szoktak.
2023. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog már elvenni
2023. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem fog már elvenni.
2023. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező a férfi!

Még mindig nem mondtad meg a barátnődnek hogy te soha nem akarsz majd házasságot/gyereket, és ne is reménykedjen?

A célozgatásaidat az elmúlt 9 évben nem sikerült neki megérteni.

Gondolom a szüleidnek sem mondtad még meg hogy te tutira nem akarsz házasodni, gyereket meg végképp nem. A barátnődnek majd 50 éves korában talán leesik a tantusz veled kapcsolatban.

Ő meg egyedül hiába is szeretne bármit, ha te nem csinálsz semmit (nem egyezel bele).

2023. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő. Bocsi azt nem írtam. Lehet nem volt a szöveg elég egyértelmű. Pl film kapcsán szokott néha feljönni ez a téma, és én soha nem erőltettem, ezért is mondtam, hogy jobb, ha megmondja kerek perec, hogy ő nem szeretne soha, mintha beleélném magam. Tudom, hogy vannak ilyenek. Ám a válasza mindig az, hogy én nem tudom ő miket képzelt el velem, szeret stb.

Pedig egy olcsó gyűrűnek is örültem volna, de azzal jön, hogy ő értékeset akar, csak arra nincs még pénze, mert nagyon drága. Erre mindig megkaptam anyukámtól, ha csak keveseket is tett volna félre akkor is már 100szor összegyült volna rá. Hiszen én is segítek mindenben anyagilag. Egyébként az ő szülei az első perctől nem fogadtak el, és az anyja ki nem állhat, szóval az én anyukám szerint ez is egy ok, mert valahol szerinte tart tőle.

Az első években nem éreztem ennek az eljegyzésnek a súlyát, mára valahogy elkezdett zavarni a dolog, mert úgy érzem idősödöm és elképzeltem, hogy fiatalon lehetett volna szép esküvőnk.

Köszönöm a válaszokat!

2023. jún. 26. 16:52
 6/15 A kérdező kommentje:
#1 nincs gyerek, bár már nagyon vágyom rá. Ő is, de ez is valahogy tolódik, mondogatja, hogy majd.
2023. jún. 26. 16:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad neki valaha, mi az, amire te vágynál és mit vársz el? Vagy csak várogatsz rá, hogy ő mit akar, közben a te vágyaid a házasságra, gyerekre csak benned élnek, de nem mered mondani? Ez nem kettőtökről szól? Csak mert kompletten az ő kezébe tetted a saját életedet, jövődet is, pedig igencsak felnőtt nő vagy. Miért nem veszed a sorsod a kezedbe?
2023. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, beszélgettünk róla de ő mindig olyan feszültté válik ettől. Én cikinek érzem, mert nem akartam soha kierőszakolni,hiszen ő a férfi. Ő pedig ilyenkor hozzám vágja, hogy ettől férfiatlannak érzi magát és elrontom amit eltervezett. Pedig csak tényleg jobb volna tudni, ha ő esetleg óckodik a gyűrűtől. Pár éve feljön ez a téma mikor pl filmben van lánykérés. Végülis mindig oda lyukad ki, hogy szeretne majd elvenni, megkérni a kezem, de egyenlőre neki erre nincs keret, ahogy gyerekre sem. Több anyagi biztonságot szeretne. Jobb állást akar találni, de arra is azt mondja, hogy hiába jelentkezik máshova, meg alig van jobb lehetőség.

Arra is rákérdeztem, hogy mikor tervezi kb, de azt nem tudja ugyanazokat mondja el. Már 35vagyok.

A gyerektémát pedig magától szokta felhozni igazából, mert sokszor elképzelte hogy lesz kisbabánk, de ilyenkor én elszomorodom, mert csak a vágyakozás marad nekem, mintha hergelne vele.

Amúgy hát elég kellemetlenül érzem magam, meg leírni is ciki. Elvégre az volna a normális, ha a férfi magától cselekedne.

2023. jún. 26. 17:12
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez terelés hogy elrontod pedig ő akart volna meg nem veszik fel

9 éve???

Lofaszt

Te is tudod

Ne haragudj de ha rá vársz biztos nem lesz gyereked Mással még sikerülhet

2023. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy a házasság gyerek közös döntés

Nem kegy az ő részéről

Amit te úgy érzed kieroszakolsz

Józsi idén nyáron osszehazasodunk kérünk időpontot aztán baba

Kíváncsi lennék a fejére

Nehogy már ne legyen beleszolasod a saját életedbe

2023. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!