Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 9 éve vagyunk együtt. Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve vagyunk együtt. Néha feljon a téma a házasság, eljegyzés kapcsán és mindig azt mondtam h jobb ha belátja mindkét fél, hogy nem szeretne egyiket sem, minthogy hitegessen, ennek ellenére mégis azt mondja, hogy majd szeretne. Szerinred mi ez?

Figyelt kérdés
Azért fiatalon mégis jobb lett volna, akkor meg én sem éreztem szugseget, de ahogy idősödöm, látom, hogy öregszem már furcsálom. Megváltozott a nézőpontom. És úgy gondolom a fehér ruha is szebb, kellemesebb fiatalon. Mégis meddig várna 40 vagy 50 évesen azért már nevetséges lenne hiszen szinte egyből összeköltöztünk. Az más tészta lenne, ha mondjuk 40 évesen megismerik meg egymást és akkor lép a férfi nemsokkal, természetesen az szép tud lenni. Sokan még is szóltak amúgy hogy még sehol semmi.

2023. jún. 26. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus duma: én akarom, de te elrontod!

De mivel? Hogy beszélni mersz a vágyaidról?! Ez k*rva sértő! Mintha a te véleményed és vágyaid egy cseppet sem lennének fontosak a számára! Tervezi... Aha. Mióta?! Meddig tart nála a tervezési fázis?! 9 éve vagytok együtt, miről beszél?! Vagy ő nagyon h*lye, vagy téged néz nagyon annak. Igazából bármelyik is áll fenn, mindkettő marha gáz.

Ezt kár volt elolvasnom... 🤬

2023. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt a lényeg:

Menekülj!!!

2023. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem akar elvenni és gyereket sem. Kényelmesen elvan a lapos kapcsolatban.

Ne haragudj de ez az igazság.

35 évesen még lehet babád mástol

2023. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a kérdést,az összes hozzászólást, és megerősítem azt, hogy menekülj tőle. Majdnem egy évtizede veled van és még mindig nem akar megkérni,házasságot veled, hanem maaaajd ha lesz pénz rá, maaaajd később. Tudod mikor jön el az a majd? Soha. Ez a nyers valóság,amit te is tudsz a szíved mélyén. Te pedig 50 évesen is mellette fogsz szomorkodni, házasság és gyerek nélkül. Persze nem mered majd megemlíteni neki,nehogy ingerült legyen. :D Erre egyetlen megoldás van, határozottan fellépsz hogy te IGENIS vágysz ezekre a dolgokra és azért ketyeg az óra 35 évesen, oké nem vagy idős nyilván, de már nem ugyanaz mint 25 évesen. Ha pedig terel és ugyanazt a szöveget nyomja amit évek óta, (nagy eséllyel) akkor kérlek, vess ennek véget. Még lehet babád mástól, még van esélyed a boldogságra. Nem érdemel meg.
2023. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális, felnőtt férfi sosem rabolja a nő idejét,nem vetít neki. Ezen kívül egy érett férfinek nem kell 5-10 év, hogy eldöntse, látja -e a közös jövőt azzal nővel, akivel épp együtt van. Kifogást mindig lehet találni,de a tény attól még tény: a pasidnak 9 év után ahhoz sincs töke, hogy őszinte legyen veled. És még Te rontod el az ő tervét? Hagyjuk már,el ne hidd ezt az olcsó dumát.
2023. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!