Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy fogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha a párotok házassági szerződést akarna?

Figyelt kérdés
Neki sokkal több vagyona van. Van 2 kocsija és 2 ingatlanja és értékes ingóságai. Tudom, valaho őt us meg lehet érteni, de akkor is....

2023. aug. 6. 12:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
49%
Ez normalis, plane az altalad felvazolt helyzetben. A te aranyaso mentalitasod a bajos. Hiaba gondolod h jajj szerelem szeretet gyerekek csalad stb. De ha majd legkésőbb 10ev mulva tonkre megy buszken nyujtanad a markod mindenert amit a ferjed megteremtett, sot meg tobbért... Hülye lenne nem iratni, teremtsd meg a saját dolgaidat es legy arra buszke. Ne az kelljen ami a mase, a ferjed is ezt teszi es gondolhatod h neki semmidre se fáj a foga.
2023. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, hogy ilyenkor az a fél, akinek tobb van, hajlamos ugy állni hozzá, mintha a másik egy petákot nem tett volna a kozosbe, és nagyon elhajlik a szerződés abba az irányba, hogy neked nem jar semmi amdj.... holott a kovetkezo evekben, te is hozzá fogsz rakni...és abbol ne járjon semmi?????? Mi a f*sz??? A házasság elotti vagyon meg amugy sem lesz soha kozos, szoval nem tudom mit aggodik. Akkor miért akar szerzodest? Hát azert, mert ki akar semmizni..


Szerintem hagyd el!


Arrol nem beszelve, ha gyerek is lesz, te torod derekba a karrieredet, te leszel kiszolgáltatva, de ő akar házassági szerzodest??? Naná, nem ő viszi vásárra a bőrét.

2023. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Volt régen valaki akit nagyon szerettem. Pont így amit te is leírtál, neki is 2 kocsi, ingatlanok stb, stb....

Bármikor aláírtam volna egy házassági szerződést, mert nem a pénze kellett volna hanem ő maga.

Nem rajtam múlott hogy nem lett belőle semmi. Akinek sok pénze (vagyona) van az általában félti is. És sokszor ez is benne van hogy nem akar elköteleződni.

Házassági szerződést manapság már olyanra csinálja az ügyvéd amiben megegyeznek a felek. Úgy kell megírni hogy mindkét felet védje! Megbeszélés kérdése az egész. Amit már házasság alatt szereznek közösen az amúgy is közös lesz.

2023. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
Alap, hogy lesz. Mind a 2-en hozunk vagyont és lesz közös vagyon is.
2023. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%

1

Érdeklödnék, hogy a K Ö Z Ö S ! ! gyerek neveléséért milyen kompenzáció fog járni? Mert a nő töri derekba a karrierjét, a nő veti vissza gyerekenkent 2 evvel a szakmai előmenetelét, ő amortizalja le magát fizikailag szellemileg!


Én anno belementem a házassági szerződesbe, azzal a feltétellel, hogy csak ugy vagyok hajlandó gyereket vállalni, ha gyerekszülés esetén, ha válasra kerül a sor, akkor a ház fele engem illet, leszarom, hogy kié volt házasság előtt! Hogyne! Majd feladom a jó kis multis állásom, aztán én állok ott kisemmizve 2 gyerekkel! És csodálkozik a magyar állam (meg egy csomó hozzád hasonló alattomos mocsok férfi, hogy "demiértnemszülnekanők")

2023. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
96%

Legyen olyan a szerződés, ami téged is véd! Nem kell ám mindent aláírni, csak mert ő kezdeményezte. Te is megmondhatod, hogy mi legyen benne. Például ha lesz gyerek, akkor kinél marad, hogy és mennyit fizet, mivel támogatja. Mivel járul hozzá a család eltartásához, ha te otthon leszel gyed-en. Vagy esetleg fizessen fájdalomdíjat, ha ő lép félre.

Engem nem zavarna. De keresnék egy saját ügyvédet, aki engem képvisel, hogy ne az legyen a vége, hogy ráfaragok válásnál.

2023. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
A házasaág előtti vagyonról akar szerződést.
2023. aug. 6. 13:14
 8/51 anonim ***** válasza:
95%

Azt nyugodtan írd alá! 🤣🤣🤣🤣 az ostoba!

A házasság előtti vagyon soha nem lesz közös! Soha!

2023. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
4%
7# akkor mondd neki h a hazassag utanirol is akarjon mert ra fog baszni, a kerdes alapjan.
2023. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
89%

"A házasaág előtti vagyonról akar szerződést."

Akkor nem az eszéért érdemes szeretni... 😃

2023. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!