Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy fogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha a párotok házassági szerződést akarna?

Figyelt kérdés
Neki sokkal több vagyona van. Van 2 kocsija és 2 ingatlanja és értékes ingóságai. Tudom, valaho őt us meg lehet érteni, de akkor is....

2023. aug. 6. 12:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
91%
A házasság előtti vagyok nem lesz közös, ezek szerint nem csak nem bízik benned, de még hülye is, hogy egy ilyen alap dolgot nem tud. Ezek után nem lenne kérdés hogy én hozzámennék e egy ilyenhez. ( Nem)
2023. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
21* házasság előtti vagyon
2023. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
67%

Őszinte leszek, én például nem vagyok jó anyagi helyzetben, ennek ellenére mindenképp szorgalmaznám a szerződés megkötését, mert az úgy tiszta.


Az életben semmire sincs garancia, ezt nőként írom.


Szép dolog a szerelem, de nem kell, hogy elvegye az ember eszét. Én biztosan nem sértődnék meg, ha a jövendőbeli férjem felvetné a dolgot.

2023. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
88%
Mi van, ha egyéni vállalkozó vagyok? Szoktak ilyet írni, hogy a vállalkozást külön kell kezelni, ez erre is vonatkozhat?
2023. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen jogos hogy szerződést akar.
2023. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
82%

13 Persze, hogy nem érted.

A házasság egyébként -pucoljuk már le a romantikus habos-babos mázat-, mindig is elsősorban egy gazdasági egységet biztosított.


Nyilván nincs gyereked. (Nekem is csal most lesz azután). Addig qrvara nem számít és addig míg nincs család/gyerek, lényegtelen és simán megy a külön kassza. Gyerek után ez nem fenntartható. És ahogy írták, te nőként is feláldozol rendesen érte dolgokat. Nem csupán “2 év”, de megváltoznak a lehetőségeid, a prioritásaid, a karrier utad utána is valamennyire. Anyagilag pedig és lesztek szorulva amíg pici a férjedre, mert nyilván valaki el gondoskodnia kell róla a bocsiig/oviig, és ezt a munka kiesést általában a nő vállalja…


Tehát már itt eme működne az anyám tied, a gyerekvállalás ezzel a gondolkodással fog működni, hogy együtt tesztek bele, ki ezt, ki azt…


Ja, és ez qrvara független a házasságtól! Ezt a gyerekes családmodellre írom, nem kell ehhez házassági papír.


Ha nem tervezel gyereket, majdhogynem rohadt midnegy akarsz e házasodni, meg mit hogyan rendezel magadnak el, bőven elég a külön kassza is, plusz kevesebbet kockáztatsz nőként a kieső évek miatt.. mint írtam, a házasság mindig is azért bolt fontos első sorban, mert egy gazdagsági egység biztosítását szolgálta, amióta fennáll. Ha nem akarnék gyereket, egyébként 90%, hogy én sem hazasodnék.

2023. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

* Tehát már itt mem működne az enyém-tiéd

*volt, stb

2023. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
19%

A hazassagi szerzodest csak azok a nok ellenzik, akik egy szakadt szatyorral erkeznek a hazassagba, de mindennek a felevel akarnak tavozni, amiert nem dolgoztak meg.


Lehet mocskolodni kopkodni meg lepontozni, de mindenki tudja hogy ez a gyakorlatban igy mukodik.


Az is egy kibszott fura dolog szerintem hogy a hazassagban szerzett vagyon kozos…. Miert is?


A vagyont az esetek 99 szazalekaban a ferfiak hozzak ossze. Ha forditva lenne, a nok igazsagosnak tartanak ezt a rendszert? Ketlem.

2023. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
76%
Nekem furcsa az ilyesmi, nincs semmi màs vàlasztàsa, vagy akar engem minden szerzôdés nélkûl vagy menjen egyedûl az utjàn tovàbb,- de nélkûlem!
2023. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
0%
De ha meggondolja magat, vagy te, akkor viszed ami jar ugye? :)
2023. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!