Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mekkora lehet valójában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora lehet valójában az incelek által hangoztatott férfitöbblet, igaz az hogy lehet hogy több a férfi viszont a melegek között több a férfi így kiegyenlítődnek a nemek száma?

Figyelt kérdés
dec. 24. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak arra jó, hogy esélytelennek feltűntetve magukat, megindokolják maguknak, hogy nem is kell küzdeniük.
dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Csodás egy kérdés szenteste napjára.

Fát segítettél már feldíszíteni anyukádnak menüt is segítettél megcsinálni?

Elmosogattál lakász segítettél kitakarítani a vendégek előtt hogy ilyen hülyeségeken ráérsz agyalni?

dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
KSH megmondja.
dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, legyetek homik! És homárként máris nem lesz férfi többlet amiről állandóan hadováltok. Nyugodtan rúgjatok másik kapura is, hátha egy férfinak jobban bejön egy ilyen életképtelen lúzer!
dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

A KSH biztos nem mondja meg, hogy például Magyarországon hány meleg van a férfiak között. Erről biztos nincs statisztika, mert ez már tényleg magánügy.


Viszont akkor itt el is érkeztünk ahhoz az incelek által generált tévhithez, hogy a férfitöbblet okozza az egyik problémát a társkeresés piacán. Hát nem.

Gondolkodjatok már egy kicsit (incelek), hogy több a férfi a 60 év alattiak között ugyan, de ezekbe beletartoznak a melegek is, és miattuk kiegyenlítődik kb. az arány.


A férfitöbblet nem hülyeség, de a melegeket ilyenkor elfelejtitek.

dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

A noi oldalon tobb a prosti, mint ferfi oldalon a meleg :)



39F incel

dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok



Azt mondjuk elfelejtettem írni, hogy a nők között is vannak persze melegek, de a pride-on én több férfit láttam vonulni, mint nőt. Persze nőt is láttam, nem egyet. :D

dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
7: Pridera nem csak melegek járnak. Én is vonultam, heteroként.
dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon ez úgy 120,000 férfit jelent. Egy nagyobb város.

De a többség szerint elenyésző a számuk ezért nem kell komolyan venni minket.

dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9



Még mindig nem fogtad fel a borsóméretű agyaddal?!

Hiába van férfitöbblet, ha te jó pasi lennél, akkor rád is repülnének a csajok, lenne esélyed náluk.

Hiába lenne nőtöbblet, akkor is csak a jó pasik kellenének nekik, és nem te. Értsd meg, gondolkodj ember!

dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!